WP File Manager - en to az translation catalogue (426 entries)

en:  WP File Manager PRO -
az: WP Fayl Meneceri PRO -

en:  is working.
az: işləyir.

en: &larr; Back
az: &larr; Geri

en: &nbsp; Warning: Please don't share these details with anyone.
az: &nbsp; Xəbərdarlıq: Xahiş edirəm bu məlumatları heç kimlə paylaşmayın

en: (Today)
az: (Bu gün)

en: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Documentation</a>
az: <a href='https://filemanagerpro.io/shortcodes/' target='_blank'>Sənədləşmə</a>

en: <strong>Note:</strong> It will not work if already using any File Manager shortcode in selected page editor.
az: <Strong> Qeyd:</strong> Olmayacaq iş artıq seçilmiş səhifə redaktoru hər hansı bir File Manager shortcode istifadə əgər.

en: <strong>Note:</strong> This feature is using wp_mail(), Make sure
az: <strong>Qeyd:</strong> Bu funksiya wp_mail() istifadə edir, əmin olun

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
az: <strong>Saxlanır Zəhmət olmasa gözləyin...</strong>

en: ADD
az: ƏLAVƏ EDİN

en: Access Folder
az: Access Qovluq

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Actions upon selected backup(s)
az: Seçilmiş backup sonra Actions (s)

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Add
az: Əlavə et

en: Add More <strong>+</strong>
az: Daha çox əlavə edin <strong> + </strong>

en: Add New
az: Yeni əlavə edin

en: Add Row
az: Sıra əlavə edin

en: Add rule for User Roles
az: İstifadəçi Rolu üçün qaydalar əlavə edin

en: Add rule for Users
az: İstifadəçilər üçün qayda əlavə edin

en: Add-ons
az: Əlavələr

en: Addons
az: Əlavələr

en: After Content
az: Məzmundan sonra

en: After enabling this, uploaded images, pdfs and zip files will go to media library too.
az: imkan sonra bu, qəbul images, PDF və ZIP faylları çox media kitabxana gedəcək.

en: After enabling trash, your files will go to trash folder.
az: Zibil qutusunu aktivləşdirdikdən sonra sənədləriniz zibil qovluğuna gedəcək.

en: All
az: Hamısı

en: All Done
az: Hər şey hazırdır

en: All Shortcodes
az: bütün shortcodes

en: All added email fields needs to filled and should have valid email address.
az: Bütün əlavə e-poçt sahələri doldurulmalı və etibarlı bir e-poçt ünvanı olmalıdır.

en: All done
az: Hər şey hazırdır

en: Allow user roles to access DB Manager.
az: İstifadəçi rollarının DB Menecerinə daxil olmasına icazə verin.

en: Allow user roles to access WP File Manager.
az: İstifadəçi rollarının WP Fayl Menecerinə daxil olmasına icazə verin.

en: Allow users to upload file of maximum.
az: İstifadəçilərə maksimum sənəd yükləməyə icazə verin.

en: Allowed Operations
az: İcazə verilən əməliyyatlar

en: Allowed Roles
az: İcazə verilən rollar

en: Apply
az: Müraciət edin

en: Archive
az: Arxiv edin

en: Are you sure want to delete Table? Deleted Table may not be recovered. So please delete carefully.
az: Cədvəli silmək istədiyinizə əminsiniz? Silinmiş Cədvəl bərpa edilə bilməz. Buna görə diqqətlə silin.

en: Are you sure want to delete?
az: Silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure want to delete? Deleted data may not be recovered. So please delete carefully.
az: Silmək istədiyinizə əminsiniz? Silinmiş məlumatlar bərpa olunmaya bilər. Buna görə diqqətlə silin.

en: Are you sure want to empty Table? Table may not be recovered. So please delete carefully.
az: Cədvəli boşaltmaq istədiyinizə əminsiniz? Cədvəl bərpa edilə bilməz. Buna görə diqqətlə silin.

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
az: Seçilmiş ehtiyat nüsxələri silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure want to remove selected log(s)?
az: Seçilmiş qeydləri silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure want to update? It will redirect you to updation form.
az: Yeniləmək istədiyinizə əminsiniz? Sizi yeniləmə formasına yönləndirəcək.

en: Are you sure you want to delete selected shortcode(s)?
az: Seçilmiş qısa kodları silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete this backup?
az: Bu ehtiyatı silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete this shortcode?
az: Bu shortcode silmək istəyirəm əminsinizmi?

en: Are you sure you want to restore this backup?
az: Bu ehtiyatı bərpa etmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Attributes
az: Xüsusiyyətlər

en: Backup Date
az: Yedəkləmə tarixi

en: Backup Now
az: İndi yedəkləyin

en: Backup Options:
az: Yedəkləmə Seçimləri:

en: Backup data (click to download)
az: Yedək məlumatları (yükləmək üçün vurun)

en: Backup files will be under
az: Yedək faylları altında olacaq

en: Backup is running, please wait
az: Yedəkləmə işləyir, xahiş edirəm gözləyin

en: Backup removed successfully!
az: Yedəkləmə uğurla silindi!

en: Backup successfully deleted.
az: Backup uğurla silindi.

en: Backup(s) removed successfully!
az: Yedəklər uğurla silindi!

en: Backup/Restore
az: Yedəkləyin/bərpa edin

en: Ban User IDs
az: Ban User kimlikleri

en: Before Content
az: Məzmundan əvvəl

en: Body
az: Bədən

en: Box
az: Qutu

en: Browse
az: Baxın

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Check all
az: Hamısını yoxlayın

en: Check for updates
az: Yeniləmələri yoxlayın

en: Check to allow file download notifications. Mail will be sent to admin. Click
az: Fayl endirmə bildirişlərinə icazə vermək üçün yoxlayın. Adminə məktub göndəriləcək. klikləyin

en: Check to allow file edit notifications. Mail will be sent to admin.  Click
az: Fayl redaktə bildirişlərinə icazə vermək üçün yoxlayın. Adminə məktub göndəriləcək. klikləyin

en: Check to allow file upload notifications. Mail will be sent to admin. Click
az: Fayl yükləmə bildirişlərinə icazə vermək üçün yoxlayın. Adminə məktub göndəriləcək. klikləyin

en: Check to allow fullscreen code editor
az: Tam ekran kod redaktoruna icazə vermək üçün yoxlayın

en: Check to disable Database Manager.
az: Verilənlər bazası menecerini deaktiv etmək üçün yoxlayın.

en: Check to disable Local File System in File Manager.
az: Fayl Menecerində Yerli Fayl Sistemini deaktiv etmək üçün yoxlayın.

en: Check to disable welcome message on frontend shortcodes.
az: Frontend qısa kodlarında salamlama mesajını söndürmək üçün yoxlayın.

en: Choose Shortcode
az: Qısa kod seçin

en: Click here to purchase now
az: İndi almaq üçün bura klikləyin

en: Click here to verify
az: Doğrulamaq üçün bura klikləyin

en: Click to Add Rules
az: Qaydalar əlavə etmək üçün basın

en: Click to create new shortcode
az: yeni shortcode yaratmaq üçün Basın

en: Click to get list of all shortcodes
az: bütün shortcodes siyahısını almaq üçün tıklayın

en: Click to go back to the shortcode generator
az: shortcode generator geri üçün Basın

en: Code Editor
az: Kod redaktoru

en: Code editor allow fullscreen?
az: Kod redaktoru tam ekrana imkan verir?

en: Collation
az: Mixed

en: Column
az: Sütun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Confirm
az: Təsdiqləyin

en: Congratulations. License Verified Successfully.
az: Təbrik edirik. Lisenziya Uğurla Doğrulandı.

en: Copied
az: Kopyalandı

en: Copied to clipboard
az: Panoya kopyalandı

en: Copy
az: Kopyala

en: Copy above filter code and paste it in your theme's functions.php file or in your plugin file to customize shortcode values as per your requirement.
az: Yuxarıdakı filtr kodunu kopyalayın və tələbinizə uyğun olaraq qısa kod dəyərlərini fərdiləşdirmək üçün mövzunuzun functions.php sənədinə və ya plagin faylınıza yapışdırın.

en: Copy to clipboard
az: Panoya kopyalayın

en: Couldn't write to file.
az: Fayla yazmaq mümkün olmadı.

en: Create New Table
az: Yeni Cədvəl Yaradın

en: Currently no backup(s) found.
az: Hal-hazırda heç bir backup (si) tapdığımız.

en: Cut
az: Kəs

en: DB Manager
az: DB meneceri

en: DELETE FILES
az: DELETE faylları

en: Database backup done on date
az: Verilənlər bazasının ehtiyat nüsxəsi tarixdə həyata keçirilib

en: Database backup done.
az: Verilənlər bazası yedəkləndi.

en: Database backup restored successfully.
az: Verilənlər bazası ehtiyatla bərpa edildi.

en: Database:
az: Məlumat bazası:

en: Date
az: Tarix

en: Date Format
az: Tarix formatı

en: Default
az: Defolt

en: Default:
az: Defolt:

en: Default: After Content
az: Varsayılan: Məzmundan sonra

en: Delete
az: Sil

en: Delete All Selected
az: Seçilmişlərin hamısını silin

en: Delete Table
az: Cədvəli silin

en: Deleted Successfully!
az: Uğurla Silindi!

en: Deleted successfully
az: Uğurla silindi

en: Deselect
az: Seçimi ləğv edin

en: Digital Ocean
az: Rəqəmsal okean

en: Disable Context Menu
az: Kontekst menyusunu söndürün

en: Disable Database Manager ?
az: Disable Database Manager?

en: Disable Local File System ?
az: Yerli Fayl Sistemi deaktiv edilsin?

en: Disable Operations
az: Əməliyyatları söndür

en: Disable Toolbar
az: Alətlər panelini deaktiv edin

en: Disable Toolbar and Context Menu
az: Alətlər panelini və kontekst menyusunu söndürün

en: Disable Welcome Message?
az: Xoş gəlmisiniz mesajı deaktiv edilsin?

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to User Roles
az: İstifadəçi roluna WP Fayl meneceri əməliyyatlarını qadağan et və ya qadağan et

en: Disable or Ban WP File Manager Operations to Users
az: İstifadəçilərə WP Fayl meneceri əməliyyatlarını qadağan et və ya qadağan et

en: Dismiss this notice.
az: Bu bildirişi rədd edin.

en: Display File Manager ?
az: Fayl meneceri göstərilsin?

en: Download
az: Yüklə

en: Download All
az: Hamısını Yükləyin

en: Downloaded Files
az: Fayllar yükləndi

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Edit
az: redaktə etmək

en: Edited Files
az: Redaktə edilmiş Fayllar

en: Email Addresses
az: Elektron poçt ünvanları

en: Email Notifications
az: Elektron poçt bildirişləri

en: Empty Table
az: Boş Cədvəl

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" Button with Content Editor ?
az: Content Editor ilə "Insert File Manager Shortcode" Button Enable?

en: Enable "Insert File Manager Shortcode" button in edit page screen with classic editor.
az: Klassik redaktor ilə səhifə ekranında "Fayl Meneceri Qısa Kodu əlavə et" düyməsini aktivləşdirin.

en: Enable Files Upload to Media Library?
az: Faylları Media Kitabxanasına yükləməyi aktivləşdirin?

en: Enable Syntax Checker?
az: Sintaksis Checker Enable?

en: Enable Trash?
az: Çöp Enable?

en: English
az: ingilis

en: Enter Folder or Files Paths That You want to <strong>Hide</strong> e.g wp-content/themes|wp-content/plugins.
az: İstədiyiniz qovluq və ya fayl yollarını daxil edin <strong>Gizlət</strong> məs wp-content/themes|wp-content/plugins.

en: Enter file extensions which you want to Lock. <strong>e.g .php|.png|.css</strong> etc
az: Kilidləmək istədiyiniz fayl uzantılarını daxil edin. <strong> Məsələn .php | .png | .css </strong> vb

en: Enter shortcode title
az: Qısa kod başlığını daxil edin

en: Error
az: Səhv

en: Error in creating shortcode. Invalid shortcode.
az: Qısa kod yaratma xətası. Yanlış qısa kod.

en: Error occured while deleting a record.
az: Qeyd silinərkən xəta baş verdi.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
az: Xəta: Verilənlər bazasının ehtiyat nüsxəsinin ölçüsü çox olduğundan ehtiyat nüsxəni bərpa etmək mümkün deyil. Lütfən, Preferences ayarlarından icazə verilən maksimum ölçüsü artırmağa çalışın.

en: Example:
az: Misal:

en: Existing Backup(s)
az: Mövcud Yedək (lər)

en: Existing Shortcode
az: Mövcud qısa kod

en: Existing Shortcode(s)
az: Mövcud qısa kod (lər)

en: Export Database
az: Verilənlər bazasını ixrac edin

en: Extract
az: Çıxar

en: File
az: Fayl

en: File Manager PRO - Please enter your order details below. If Not
az: File Manager PRO - Sifariş məlumatlarınızı aşağıya daxil edin. Əgər olmasa

en: File Manager Pro Update
az: File Manager Pro Yeniləmə

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
az: File Manager Kök Yolu, seçiminizə görə dəyişə bilərsiniz.

en: File Manager will access this folder path. Else, will access root directory. <strong>e.g wp-content/plugins</strong>. <br><strong>Note:</strong> Will be valid for all user roles.
az: Fayl meneceri bu qovluq yoluna daxil olacaq. Başqa bir şey, kök qovluğuna daxil olacaq. <strong> məsələn, wp-content / plugins </strong>. <br> <strong> Qeyd: </strong> Bütün istifadəçi rolları üçün etibarlı olacaq.

en: File doesn't exist to download.
az: Fayl yükləmək üçün mövcud deyil.

en: FileManager
az: Fayl idarəedici

en: Files
az: Fayllar

en: Files Backup
az: Faylların Yedəklənməsi

en: Files Download Notifications
az: Files Download Bildirişlər

en: Files Downloaded
az: Fayllar yükləndi

en: Files Edit Notifications
az: Files Edit Bildirişlər

en: Files Modified or Edited
az: Files dəyişdirilmiş və ya Edited

en: Files Upload Notifications
az: Fayllar Yükləmə Bildirişləri

en: Files Uploaded
az: Fayllar yükləndi

en: First
az: Birincisi

en: For all operations and to allow some operation you can choose operations name from the list.
az: bütün əməliyyatlar üçün və bəzi əməliyyat siyahıdan əməliyyatlar adı seçə bilərsiniz imkan.

en: From existing shortcode
az: Mövcud shortcode From

en: Frontend Access
az: Ön giriş

en: General
az: Ümumi

en: Generate New Shortcode
az: Yeni qısa kod yaradın

en: Generate New Shortcode from existing one
az: Mövcud koddan yeni qısa kod yaradın

en: Generate Shortcode
az: Qısa kod yaradın

en: Google Cloud
az: Google Bulud

en: Google Drive
az: Google Disk

en: Hide Files
az: Faylları gizlədin

en: Hide files from access folder e.g. test1,folder/test2 etc
az: Faylları giriş qovluğundan gizlədin e.g. test1,folder/test2 etc

en: Hide files from access folder e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc
az:  Faylları giriş qovluğundan gizlədin e.g. wp-content/plugins,wp-config.php etc

en: Host:
az: Aparıcı:

en: Icon
az: icon

en: If User is
az: İstifadəçi olduqda

en: If User role is
az: İstifadəçi rol Əgər

en: Index
az: İndeks

en: Info
az: Məlumat

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Invalid Licence Key
az: Etibarsız Lisenziya Açarı

en: Invalid Security Code.
az: Yanlış Təhlükəsizlik Kodu.

en: Invalid security key!
az: Yanlış təhlükəsizlik açarı!

en: Invalid security token!
az: Yanlış təhlükəsizlik işarəsi!

en: Invalid shortcode!
az: Yanlış qısa kod!

en: Invert select
az: Seçimi çevirin

en: It is required to identify the shortcode you are going to use.
az: İstifadə edəcəyiniz qısa kodu müəyyən etmək tələb olunur.

en: It will allow all roles to access file manager on front end. All will apply for all available user roles.
az: Bütün rolların ön tərəfdən fayl menecerinə daxil olmasına imkan verəcəkdir. Hamısı mövcud olan bütün istifadəçi rolları üçün müraciət edəcəkdir.

en: It will hide the files and folder mentioned here. <br><strong>Note:</strong> This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
az: Burada göstərilən faylları və qovluğu gizlədəcəkdir. br <strong>Qeyd:</strong>Bu seçim halda həssas və vergül olmalıdır (,) onların arasında ağ yer olmadan ayrılır.

en: It will hide the files and folder mentioned here. Note: This option is case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them.
az: Burada göstərilən faylları və qovluğu gizlədəcəkdir. Qeyd: Bu seçim hərf üçün həssasdır və aralarında boşluq qoyulmadan virgüllə (,) ayrılmalıdır.

en: It will lock files mentioned in commas without white space between them. You can lock more as like ".php,.css,.js" etc.<br><span class="highlighted"><strong>Note:</strong> The extensions in the option are case sensitive and should be comma(,) separated without having white space between them. e.g. php,PHP</span>
az: Vergilərdə qeyd olunan faylları aralarında boşluq olmadan kilidləyəcəkdir. Daha çox ".php, .css, .js" və s. Kimi kilidləyə bilərsiniz <br><span class="highlighted"><strong>Qeyd:</strong>Seçimdəki uzantılar hərf üçün həssasdır və aralarında boşluq qoyulmadan virgüllə (,) ayrılmalıdır. məs. php, PHP</span>

en: It will overide "Private Folder Access" settings
az: Bu, "Private Folder Access" ayarları yalnış düçar edər

en: LICENCE KEY *
az: LİSENZİYA AÇARI *

en: Last
az: Son

en: Last Log Message
az: Son Giriş Mesajı

en: Length/Values
az: Uzunluq / Dəyərlər

en: License Key:
az: Lisenziya açarı:

en: List
az: Siyahı

en: Lock Extensions
az: Kilid Uzantıları

en: Log(s) removed successfully!
az: Giriş (lər) uğurla silindi!

en: Logged in users
az: Daxil olan istifadəçilər

en: Logs
az: Qeydlər

en: Make Directory
az: Directory olun

en: Make File
az: Fayl yaradın

en: Maximum Upload Size
az: Maksimum Yükləmə Ölçüsü

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
az: Verilənlər bazası ehtiyat nüsxəsinin bərpası zamanı icazə verilən maksimum ölçü.

en: Missing Table Name in the form!
az: Formada Cədvəl Adı yoxdur!

en: Missing backup id.
az: backup id itkin.

en: Missing parameter type.
az: Parametr növü yoxdur.

en: Missing required parameters.
az: tələb parametrləri itkin.

en: Missing value in the form!
az: Formada dəyər yoxdur!

en: Mobile
az: Mobil

en: More information about %s
az: Haqqında daha çox məlumat %s

en: Multiple separated by Vertical Bar (|).
az: Vertical Bar ayrılmış Multiple (|).

en: Name
az: Ad

en: New Record Created
az: Yeni Rekord Yarandı

en: Next
az: Növbəti

en: No Records Found!
az: Qeydlər tapılmadı!

en: No log message
az: Giriş mesajı yoxdur

en: No log(s) found!
az: No log (s) tapılmadı!

en: No logs found!
az: Günlük tapılmadı!

en: No shortcode found
az: Qısa kod tapılmadı

en: Non logged in users
az: Qeyri istifadəçilər daxil

en: None
az: Heç biri

en: Not Deleted!
az: Silinməyib!

en: Note:
az: Qeyd:

en: Note: If you have already purchased this plugin then please check your email. You must have got an Email with orders details in your email, if you didn't get any Email. Please contact us at <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a>
az: Qeyd: Əgər siz artıq bu plaqini satın almısınızsa, e-poçtunuzu yoxlayın. Əgər heç bir E-poçt almamısınızsa, e-poçtunuzda sifarişlərin təfərrüatları olan E-poçtunuz olmalıdır. <a href="https://filemanagerpro.io/contact/">https://filemanagerpro.io/contact/</a> ünvanında bizimlə əlaqə saxlayın.

en: Nothing selected for backup
az: Yedəkləmə üçün heç bir şey seçilməyib

en: Nothing selected for backup.
az: Yedəkləmə üçün heç nə seçilməyib.

en: Notification Email
az: Bildiriş e-poçtu

en: ORDER ID (#) *
az: SİFARİŞ ID (#) *

en: Oops! Some thing went wrong! Please try again.
az: Vay! Bir şey səhv oldu! Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: Order Details
az: Sifariş detalları

en: Order ID:
az: Sifariş ID:

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
az: Digərləri (wp-məzmunun içərisində olan digər qovluqlar)

en: Others backup done on date
az: Digərlərinin ehtiyat nüsxəsi tarixdə yerinə yetirilib

en: Others backup done.
az: Digərləri yedəkləndi.

en: Others backup failed.
az: Digərlərinin yedəklənməsi uğursuz oldu.

en: Others backup restored successfully.
az: Digərləri uğurla bərpa edildi.

en: Paste
az: Yapışdır

en: Paste the shortcode here
az: Qısa kodu buraya yapışdırın

en: Paste the shortcode which you are using in your page/post
az: Səhifənizdə / postunuzda istifadə etdiyiniz qısa kodu yapışdırın

en: Path of the folder to display e.g wp-content/uploads
az: Göstəriləcək qovluğun yolu e.g wp-content/uploads

en: Please change this carefully, Wrong path can lead file manager plugin to go down.
az: Xahiş edirəm bunu diqqətlə dəyişdirin, səhv yol fayl meneceri plagininin enməsinə səbəb ola bilər.

en: Please check your email for Licence Key.
az: Lisenziya Açarı üçün e-poçt ünvanınızı yoxlayın.

en: Please check your email for Order ID.
az: Sifariş ID-si üçün e-poçtunuzu yoxlayın.

en: Please choose at least one user role.
az: Xahiş edirəm ən azı bir istifadəçi rolu seçin.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
az: Zəhmət olmasa, ehtiyat nüsxəsinin bərpası zamanı xəta mesajı alırsınızsa, sahənin dəyərini artırın.

en: Please login to access file manager.
az: Zəhmət olmasa fayl menecerinə daxil olmaq üçün daxil olun.

en: Please select atleast one shortcode from the list.
az: Xahiş edirəm siyahıdan ən azı bir qısa kod seçin.

en: Please select delete action!
az: Zəhmət olmasa silmək əmrini seçin!

en: Please select log(s) to delete!
az: Lütfən, silmək üçün qeydləri seçin!

en: Please select user from the previously added rule before adding new!
az: Zəhmət olmasa yeni əlavə etmədən əvvəl əvvəlcədən əlavə edilmiş qaydanın içərisindən istifadəçi seçin!

en: Please select user in the added user restriction rule before saving.
az: qənaət əvvəl əlavə istifadəçi məhdudiyyət qayda istifadəçi seçin.

en: Please select user role from previously added rule before adding new!
az: Zəhmət olmasa yenisini əlavə etməzdən əvvəl əvvəllər əlavə edilmiş qaydadan istifadəçi rolunu seçin!

en: Please select user role in the added user role restriction rule before saving.
az: Lütfən, yadda saxlamazdan əvvəl əlavə edilmiş istifadəçi rolu məhdudiyyəti qaydasında istifadəçi rolunu seçin.

en: Plugins backup done on date
az: Pluginlərin ehtiyat nüsxəsi tarixdə həyata keçirilib

en: Plugins backup done.
az: Pluginlərin yedəklənməsi tamamlandı.

en: Plugins backup failed.
az: Pluginlərin yedəklənməsi uğursuz oldu.

en: Plugins backup restored successfully.
az: Plugins backup uğurla bərpa edildi.

en: Preferences
az: Tercihlər

en: Preferences - File Manager
az: Üstünlüklər - Fayl meneceri

en: Prev
az: Əvvəlki

en: RESTORE FILES
az: DOSYALARI QARATIN

en: Read More
az: Daha çox oxu

en: Record
az: Qeyd

en: Record.
az: Qeyd.

en: Remove
az: Sil

en: Rename
az: Yenidən adlandırın

en: Required libraries installed successfully.
az: Tələb olunan kitabxanalar uğurla quraşdırıldı.

en: Reset
az: Sıfırla

en: Resize
az: Ölçüsünü dəyiş

en: Restore
az: Bərpa edin

en: Restore is running, please wait
az: Bərpa işləyir, lütfən gözləyin

en: Restrict extensions e.g. .php,.css OR php,css
az: Uzantıları məhdudlaşdırın məs. .php, .css VƏ php, css

en: SUCCESS
az: UĞUR

en: Save
az: Yadda saxla

en: Save Changes
az: Dəyişiklikləri saxla

en: Saving please wait...
az: Saxlanır, zəhmət olmasa gözləyin ...

en: Search
az: Axtar

en: Security Issue.
az: Təhlükəsizlik Problemi.

en: Security token mismatch
az: Təhlükəsizlik nişanı uyğunsuzluğu

en: Select File Manager Language
az: Fayl meneceri dilini seçin

en: Select Filemanager Language
az: Filemanager Dilini Seçin

en: Select Filemanager Theme
az: Filemanager Temasını seçin

en: Select Pages
az: Səhifələr seçin

en: Select User
az: İstifadəçi seçin

en: Select User Role
az: Select İstifadəçi rolu

en: Select User Roles to access DB Manager
az: DB menecerinə daxil olmaq üçün İstifadəçi rollarını seçin

en: Select User Roles to access WP File Manager
az: WP Fayl Menecerinə daxil olmaq üçün İstifadəçi rollarını seçin

en: Select backup(s) to delete!
az: Silmək üçün ehtiyat nüsxələri seçin!

en: Select the pages where you want to show the File Manager on Frontend
az: Frontend-də Fayl Menecerini göstərmək istədiyiniz səhifələri seçin

en: Select theme for Code Editor.
az: Code Editor üçün mövzu seçin.

en: Select theme for Code Editor. For more information please visit <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank">this link</a>.
az: Kod redaktoru üçün mövzu seçin. Daha çox məlumat üçün <a href="http://codemirror.net/demo/theme.html" target="_blank"> bu linki </a> ziyarət edin.

en: Select user role and disable operation.
az: İstifadəçi rolunu seçin və əməliyyatı dayandırın.

en: Select users and disable operation.
az: İstifadəçilər seçin və əməliyyatı dayandırın.

en: Send Notifications to admin and save logs on file download ?
az: Adminə bildiriş göndərilsin və qeydləri fayl yükləməsində saxlasın?

en: Send Notifications to admin and save logs on file edit ?
az: Adminə bildiriş göndərilsin və qeydləri fayl redaktəsində saxlasın?

en: Send Notifications to admin and save logs on file upload ?
az: Adminə bildiriş göndərilsin və qeyd yüklənəndə qeydlər saxlansın?

en: Sends Notifications to this email. <strong>Note:</strong> This will take admin email by default if kept empty.
az: Bu e-poçta bildiriş göndərir. <strong> Qeyd: </strong> Boş saxlandığı təqdirdə bu, admin e-poçtunu alacaq.

en: Separate or Private Folder Access
az: Ayrı və ya Şəxsi Qovluq Giriş

en: Separate or private folder access <strong>e.g wp-content/themes</strong> etc.
az: Ayrı və ya xüsusi qovluğa giriş <strong> məsələn wp-content / themes </strong> və s.

en: Settings
az: Parametrlər

en: Settings - File Manager
az: Ayarlar - Fayl meneceri

en: Settings not saved.
az: Ayarlar yadda saxlanılmadı.

en: Settings saved.
az: Parametrlər saxlanılır.

en: Settings will apply on
az: Ayarlar tətbiq ediləcək

en: Shortcode
az: Qisa kod

en: Shortcode Generator
az: Qisa kod generatoru

en: Shortcode Help:
az: Qisa kod köməyi:

en: Shortcode Title
az: shortcode Title

en: Shortcode has been deleted successfully.
az: Qisa kod uğurla silindi.

en: Shortcode will work on selected pages. Help is given below to edit parameters:
az: Shortcode seçilmiş pages işləyəcək. Parametrləri düzəltmək üçün kömək aşağıda verilmişdir:

en: Shortcode(s) has been deleted successfully.
az: Qısa kod (lər) uğurla silindi.

en: Shortcodes
az: Qisa kodlar

en: Showing
az: Göstərilir

en: Showing
az: Göstərilir

en: Some thing went wrong.
az: Bir şey səhv getdi.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
az: Bağışlayın, bu səhifəyə daxil olmağınıza icazə verilmir.

en: Sr No.
az: Sr Xeyr

en: Subject
az: Mövzu

en: Success
az: Uğur

en: Table
az: Cədvəl

en: Table Created Successfully !
az: Cədvəl uğurla yaradıldı!

en: Table Not Created !
az: Cədvəl yaradılmadı!

en: Table name:&nbsp;
az: Cədvəl adı:&nbsp;

en: Table records of
az: Cədvəl qeydləri

en: Table:
az: Cədvəl:

en: Tables
az: Masalar

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
az: backup yəqin nail və indi tam.

en: The extensions in the option are case sensitive and should be separated by vertical bar (|) without having white space between them. e.g. php,PHP
az: Seçimdəki uzantılar hərf üçün həssasdır və aralarında boşluq qalmadan şaquli çubuqla (|) ayrılmalıdır.

en: Themes
az: Mövzular

en: Themes backup done on date
az: Mövzuların ehtiyat nüsxəsi tarixdə edilib

en: Themes backup done.
az: Mövzular yedəkləndi.

en: Themes backup failed.
az: Temaların yedəklənməsi uğursuz oldu.

en: Themes backup restored successfully.
az: Temaların yedəklənməsi uğurla bərpa edildi.

en: Then
az: Sonra

en: There is no changelog available.
az: Mövcud dəyişiklik yoxdur.

en: This address is used for notification purposes, like theme/plugin notification.
az: Bu ünvan mövzu/plagin bildirişi kimi bildiriş məqsədləri üçün istifadə olunur.

en: This field can not be empty.
az: Bu sahə boş ola bilməz.

en: This shortcode has been expired. Please contact with the site admin.
az: Bu qısa kodun vaxtı keçib. Zəhmət olmasa sayt admini ilə əlaqə saxlayın.

en: This will convert the existing shortcode to the new shortcode format.
az: Bu, mövcud qısa kodu yeni qısa kod formatına çevirəcəkdir.

en: Time now
az: İndi vaxt

en: Title
az: Başlıq

en: Title with this name already exists. Please choose another title.
az: Bu adla başlıq artıq mövcuddur. Xahiş edirəm başqa bir başlıq seçin.

en: To ban specific user from accessing file manager on frontend then you can choose the users from the list.
az: Xüsusi istifadəçinin ön menecerdən fayl menecerinə daxil olmasını qadağan etmək üçün siyahıdan istifadəçiləri seçə bilərsiniz.

en: To enable logs, go to <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings">General Settings Tab</a> -> Check "Send Notifications to admin on file upload " , "Send Notifications to admin on file download" and "Send Notifications to admin on file edit" options.
az: Günlükləri aktivləşdirmək üçün <a href="admin.php?page=wp_file_manager_settings"> Ümumi Ayarlar Nişanı </a> -> "Fayl yükləməsində administratora bildiriş göndərin", "Fayl yükləməsində administratora bildiriş göndərin" və "Fayl düzəlişində adminə bildiriş göndərin" seçimləri.

en: To unlock updates, please enter your order id and license key below. If you don't have a licence key
az: Yeniləmələri açmaq üçün sifariş id və lisenziya açarınızı aşağıya daxil edin. Lisenziya açarınız yoxdursa

en: Type here to search list...
az: Siyahını axtarmaq üçün bura yazın ...

en: Unable to Update record
az: Qeydi yeniləmək olmur

en: Unable to create database backup.
az: Verilənlər bazası ehtiyat nüsxəsi yaratmaq alınmadı.

en: Unable to create new record
az: Yeni rekord yaratmaq olmur

en: Unable to execute php syntax checker due to server permissions.
az: Server icazələrinə görə php sintaksis yoxlayıcısını icra etmək mümkün deyil.

en: Unable to install Required libraries.
az: Tələb olunan kitabxanaları quraşdırmaq olmur.

en: Unable to remove backup(s)!
az: Yedəkləri silmək olmur!

en: Unable to removed backup!
az: Yedək silinmədi!

en: Unable to removed log(s)!
az: Günlük (lər) silinmədi!

en: Unable to restore DB backup.
az: DB ehtiyatını bərpa etmək mümkün deyil.

en: Unable to restore others.
az: Başqalarını bərpa etmək mümkün deyil.

en: Unable to restore plugins.
az: Plaginləri bərpa etmək mümkün deyil.

en: Unable to restore themes.
az: Temaları bərpa etmək mümkün deyil.

en: Unable to restore uploads.
az: Yüklənmələri bərpa etmək mümkün deyil.

en: Uncheck all
az: Hamısını işarələyin

en: Unknown update checker status "%s"
az: Unknown yeniləmə checker status "%s"

en: Update
az: Yeniləyin

en: Update Shortcode
az: Qısa kodu yeniləyin

en: Updated Successfully.
az: Uğurla yeniləndi.

en: Upload
az: Yükləmək

en: Uploaded File
az: Yüklənmiş Fayl

en: Uploaded Files
az: Yüklənmiş Fayllar

en: Uploads
az: Yükləmələr

en: Uploads backup done on date
az: Yükləmələrin ehtiyat nüsxəsi tarixdə edildi

en: Uploads backup done.
az: Yükləmələr yedəkləndi.

en: Uploads backup failed.
az: Yükləmələrin yedəklənməsi uğursuz oldu.

en: Uploads backup restored successfully.
az: Yüklənmə ehtiyatı uğurla bərpa edildi.

en: User ID
az: istifadəçi ID-si

en: User Name
az: İstifadəçi adı

en: User Restrictions
az: İstifadəçi məhdudiyyətləri

en: User Role Restrictions
az: İstifadəçi Rolu məhdudiyyətləri

en: Users can now display Digital Ocean files and folders in FileManager in just 1-Click!
az: İstifadəçilər indi Digital Ocean fayl və qovluqlarını FileManager-də sadəcə 1 kliklə göstərə bilərlər!

en: Value
az: Dəyər

en: View details
az: Detallara baxın

en: WP File Manager
az: WP Fayl Meneceri

en: WP File Manager - Backup/Restore
az: WP Fayl meneceri- Yedəkləmə / Geri Yükləmə

en: Welcome
az: Xoş gəldiniz

en: Welcome Message
az: Xoş Mesaj

en: Welcome message will appear on frontend shortcode.
az: Xoş gəlmisiniz mesajı ön uç qısa kodunda görünəcək.

en: Welcome:
az: Xoş gəldiniz:

en: When the Syntax Checker is enabled, the code updates being made to PHP files will be checked for syntax errors. If a syntax error is found, the updates will not be saved and a message box will appear which will define the error found. This checker will help prevent website downtime issues due to syntax errors.
az: Sintaksis Yoxlayıcısı aktiv olduqda, PHP sənədlərinə edilən kod yeniləmələri sintaksis səhvləri üçün yoxlanılacaq. Bir sintaksis xətası aşkar edilərsə, yeniləmələr saxlanılmayacaq və tapılan səhvləri təyin edəcək bir mesaj qutusu görünəcəkdir. Bu yoxlayıcı, sintaksis səhvləri səbəbindən veb saytdakı dayanma problemlərinin qarşısını almağa kömək edəcəkdir.

en: You can generate new shortcode from the <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Shortcode Generator</a> of File Manager.
az: Fayl Menecerinin <a href='admin.php?page=wp_file_manager_existing_shortcodes'>Qisa Kod Yaratıcıdan</a> yeni qısa kod yarada bilərsiniz.

en: You can select any date format for filemanager modified date.
az: Siz filemanager redaktə tarixi üçün heç bir tarix formatını seçə bilərsiniz.

en: You can select any language for File Manager.
az: Fayl meneceri üçün istənilən dili seçə bilərsiniz.

en: You can select any language for filemanager.
az: Filemanager üçün hər hansı bir dili seçə bilərsiniz.

en: You can select any theme for File Manager.
az: Fayl meneceri üçün istənilən mövzunu seçə bilərsiniz.

en: You can select any theme for filemanager.
az: Siz FileManager üçün hər hansı bir mövzu seçə bilərsiniz.

en: You can select any view for File Manager.
az: Fayl meneceri üçün istənilən görünüşü seçə bilərsiniz.

en: You can select any view for filemanager.
az: Filemanager üçün istənilən görünüşü seçə bilərsiniz.

en: You don't have permission to access file manager.
az: Fayl menecerinə giriş icazəniz yoxdur.

en: You don't have permission to access this area.
az: Bu əraziyə daxil olmaq üçün icazəniz yoxdur.

en: You don't have permission to access this page.
az: Bu səhifəyə daxil olmaq üçün icazəniz yoxdur.

en: You have not made any changes to be saved.
az: Siz xilas etmək hər hansı bir dəyişiklik yoxdur.

en: Your File Manager PRO Order Details
az: Sizin File Manager PRO Sifariş Details

en: Your shortcode <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> has been generated successfully. Copy this shortcode and paste it in your pages.
az: <span style='background-color:#e5e5e5;'>%s</span> qısa kodunuz uğurla yaradıldı. Bu qısa kodu kopyalayın və səhifələrinizə yapışdırın.

en: Your shortcode settings has been updated successfully.
az: Sizin shortcode parametrləri uğurla yeniləndi.

en: click to buy Licence Key
az: Lisenziya Açarını almaq üçün klikləyin

en: eg. You can put "test" as a name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. If you put * then it will auto creates user folders with their username.
az: məs. "Test" i kök qovluqda yerləşən bir qovluq adı olaraq qoya bilər və ya "wp-content / plugins" kimi alt qovluqlar üçün yol verə bilərsiniz. Boş və ya boş buraxsanız kök qovluğundakı bütün qovluqlara daxil olacaq. * Qoyarsanız, istifadəçi adları ilə avtomatik olaraq istifadəçi qovluqları yaradır.

en: entries
az: girişlər

en: here
az: burada

en: is now compatible with Digital Ocean Add-on.
az: indi Digital Ocean Add-on ilə uyğun gəlir.

en: is working.
az: işləyir.

en: not saved.
az: saxlanmayıb.

en: of
az: -nin

en: please see details & pricing
az: zəhmət olmasa detallara və qiymətə baxın

en: shortcode.
az: qısa kod.

en: to
az: üçün

en: to set notification email.
az: bildiriş e-poçtunu təyin etmək üçün.

en: will show loggedIn user name on frontend.
az: frontenddə loggedIn istifadəçi adını göstərəcək.
