Plugins - WP Mail SMTP by WPForms - Stable (latest release) - en to vi_VN translation catalogue (54 entries)

en: Download
vi_VN: Tải về

en: We're sorry, the Microsoft Outlook mailer is not available on your plan. Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
vi_VN: Phiên bản hiện tại không hỗ trợ Microsoft Outlook. Hãy nâng cấp lên bản PRO để có tất cả tính năng.

en: Already purchased?
vi_VN: Đã đặt mua?

en: Upgrade to Pro
vi_VN: Nâng cấp lên Pro

en: Thanks for being a loyal WP Mail SMTP user. Upgrade to WP Mail SMTP Pro to unlock more awesome features and experience why WP Mail SMTP is the most popular SMTP plugin.
vi_VN: Cảm ơn vì đã trung thành với WP Mail SMTP. Nâng cấp lên WP Mail SMTP Pro để có nhiều tính năng hấp dẫn và trải nghiệm lý do tại sao WP Mail SMTP là plugin SMTP phổ biến nhất.

en: You're using WP Mail SMTP Lite - no license needed. Enjoy!
vi_VN: Bạn đang sử dụng WP Mail SMTP Lite - không cần giấy phép. Hãy tận hưởng!

en: License Key
vi_VN: Mã giấy phép

en: Your license key provides access to updates and support.
vi_VN: Mã giấy phép cho phép bạn cập nhật và nhận được hỗ trợ.

en: License
vi_VN: Giấy phép

note: translators: %s - WPMailSMTP.com URL.
en: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Get WP Mail SMTP Pro Today and Unlock all the Powerful Features &raquo;</a>
vi_VN: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mua WP Mail SMTP Pro ngay và mở khóa các tính năng cao cấp &raquo;</a>

en: Get WP Mail SMTP Pro and Unlock all the Powerful Features
vi_VN: Mua WP Mail SMTP Pro và mở khóa các tính năng cao cấp

note: translators: %s - WPMailSMTP.com upgrade URL.
en: To unlock more features consider <strong><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="wp-mail-smtp-upgrade-modal">upgrading to PRO</a></strong>.
vi_VN: Để mở khóa nhiều tính năng hơn hãy cân nhắc <strong><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="wp-mail-smtp-upgrade-modal">nâng cấp lên bản PRO</a></strong>.

en: Get WP Mail SMTP Pro Today and Unlock all of these Powerful Features
vi_VN: Mua WP Mail SMTP Pro ngay và mở khóa các tính năng cao cấp

en: Get the most out of WP Mail SMTP by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
vi_VN: Nhận được nhiều hơn với WP Mail SMTP bằng cách nâng cấp lên Pro và mở khóa các tính năng cao cấp.

en: Priority Support
vi_VN: Hỗ trợ ưu tiên

en: Limited Support
vi_VN: Hỗ trợ giới hạn

en: Additional mailers: Microsoft Outlook (with Office365 support) and Amazon SES
vi_VN: Phương thức gửi mail khác: Microsoft Outlook (và hỗ trợ Office365) và Amazon SES

en: Feature
vi_VN: Tính năng

en: You need to save settings with Client ID and Client Secret before you can proceed.
vi_VN: Bạn cần lưu cài đặt với Client ID và Client Secret trước khi tiếp tục.

en: About Us
vi_VN: Giới thiệu

en: Hello and welcome to WP Mail SMTP, the easiest and most popular WordPress SMTP plugin. We build software that helps your site reliably deliver emails every time.
vi_VN: Xin chào và chào mừng đến với WP Mail SMTP, plugin SMTP đơn giản và phổ biến nhất cho WordPress. Chúng tôi xây dựng công cụ giúp quá trình gửi mail trở nên tin cậy hơn.

en: Create API Key
vi_VN: Tạo key API

en: Off
vi_VN: Tắt

en: On
vi_VN: Bật

en: None
vi_VN: Không

en: Domain Name
vi_VN: Tên miền

en: Send Email
vi_VN: Gửi Email

en: Email Test
vi_VN: Kiểm tra Email

note: translators: %s - URL to Mailgun.com page.
en: <a href="%s" rel="" target="_blank">More information</a> on Mailgun.com.
vi_VN: <a href="%s" rel="" target="_blank">Tìm hiểu thêm</a> ở Mailgun.com.

en: Region
vi_VN: Khu vực

en: General
vi_VN: Tổng quan

en: Consider running an email test after fixing it.
vi_VN: Hãy gửi thử một email sau khi đã sửa nó.

en: Misc
vi_VN: Khác

en: Uninstall WP Mail SMTP
vi_VN: Gỡ cài đặt WP mail SMTP

en: Settings were successfully saved.
vi_VN: Đã lưu cài đặt thành công.

en: Hide Announcements
vi_VN: Ẩn thông báo

en: Check this if you would like to hide plugin announcements and update details.
vi_VN: Bấm vào nếu bạn muốn ẩn thông báo và chi tiết cập nhật của plugin.

en: Check this if you would like to remove ALL WP Mail SMTP data upon plugin deletion. All settings will be unrecoverable.
vi_VN: Bấm vào nếu bạn muốn xóa bỏ toàn bộ dữ liệu của WP Mail SMTP. Tất cả cài đặt sẽ không thể khôi phục.

en: Do Not Send
vi_VN: Không gửi

en: Check this if you would like to stop sending all emails.
vi_VN: Đánh dấu vào nếu bạn muốn ngừng gửi tất cả email.

note: translators: %s - Mailer anchor link.
en: Thanks for using WP Mail SMTP! To complete the plugin setup and start sending emails, <strong>please select and configure your <a href="%s">Mailer</a></strong>.
vi_VN: Cảm ơn đã sử dụng WP Mail SMTP! Để hoàn thành cài đặt plugin và bắt đầu gửi email, <strong>hãy chọn và cấu hình <a href="%s">Phương thức gửi mail</a></strong>

en: Install Plugin
vi_VN: Cài đặt plugin

en: Activated
vi_VN: Đã kích hoạt

en: Active
vi_VN: Kích hoạt

en: Not Installed
vi_VN: Chưa cài đặt

en: Settings
vi_VN: Thiết lập

en: From Email
vi_VN: Mail đi

en: From Name
vi_VN: Tên người gửi

en: Mailer
vi_VN: Phương thức gửi mail

en: Return Path
vi_VN: Đường dẫn trở về

en: Set the return-path to match the From Email
vi_VN: Đặt đường dẫn trở về để khớp với địa chỉ Email gửi đi (From Email)

en: Encryption
vi_VN: Mã hóa

en: Authentication
vi_VN: Xác thực

en: Send a Test Email
vi_VN: Gửi một E-mail thử nghiệm
