Storefront - en to sv translation catalogue (99 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sv: Oops! Sidan kunde inte hittas.

en: Product Categories
sv: Produktkategorier

en: Popular Products
sv: Omtyckta produkter

en: Comment navigation
sv: Kommentarsnavigering

en: &larr; Older Comments
sv: &larr; Äldre kommentarer

en: Newer Comments &rarr;
sv: Nyare kommentarer &rarr;

en: Comments are closed.
sv: Kommentarer inaktiverade.

en: Nothing Found
sv: Inget kunde hittas

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sv: Är du redo att posta ditt första inlägg? <a href="%1$s">Starta här</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sv: Ledsen, inget matchade dina sökkriterier. Vänligen försök igen med andra nyckelord.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sv: Det verkar som det du letade efter inte kunde hittas. Kanske kan en sökning hjälpa.

en: An %s project
sv: %s projekt

en: Enhance %s
sv: Förbättra %s

en: Free!
sv: Gratis!

en: %s is activated
sv: %s är aktiverad

en: Install %s
sv: Installera %s

en: Latest %s news
sv: Senaste %s nyheter

en: Recent News
sv: Senaste nyheter

en: Installation &amp; configuration
sv: Installation och konfiguration

en: FAQ
sv: FAQ (tidigare besvarade frågor)

en: Thanks for choosing Storefront! You can read hints and tips on how get the most out of your new theme on the %swelcome screen%s.
sv: Tack för att du valt Storefront! Du kan läsa tips och tricks om hur du får ut mest möjliga ur ditt nya tema på %välkomstskärmen%s.

en: Get started with Storefront
sv: Kom igång med Storefront

en: Why not leave us a review on %sWordPress.org%s?  We'd really appreciate it!
sv: Varför inte lämna ett omdöme på %sWordpress.org%s? Vi skulle verkligen uppskatta det!

en: Background
sv: Bakgrund

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Typography
sv: Typografi

en: Heading color
sv: Rubrikfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link / accent color
sv: Länk-/accentfärg

en: Header background image
sv: Bakgrundsbild för sidhuvud

en: Background color
sv: Färg för bakgrund

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Footer
sv: Sidfot

en: Customise the look & feel of your web site footer.
sv: Anpassa utseende på sidfoten

en: Buttons
sv: Knappar

en: Customise the look & feel of your web site buttons.
sv: Anpassa utseende på knappar

en: Alternate button background color
sv: Alternativ bakgrundsfärg på knappar

en: Alternate button text color
sv: Alternativ textfärg på knappar

en: Layout
sv: Utseende

en: General Layout
sv: Allmän layout

en: More
sv: Mer

en: Looking for more options?
sv: Fler alternativ?

en: Primary Menu
sv: Primär meny

en: Secondary Menu
sv: Sekundär meny

en: Handheld Menu
sv: Mobil meny

en: Sidebar
sv: Sidopanel

en: Below Header
sv: Under sidhuvud

en: Footer %d
sv: Sidfot %d

en: Widgetized Footer Region %d.
sv: Område i sidfot för widgets %d.

en: <cite class="fn">%s</cite>
sv: <cite class=“fn”>%s</cite>

en: Your comment is awaiting moderation.
sv: Din kommentar inväntar granskning.

en: Edit
sv: Redigera

en: %1$s designed by %2$s.
sv: %1$s skapad av %2$s.

en: Primary Navigation
sv: Primär navigation

en: Secondary Navigation
sv: Sekundär navigering

en: Skip to navigation
sv: Hoppa till navigering

en: Skip to content
sv: Gå till innehåll

en: Pages:
sv: Sidor:

en: Continue reading %s
sv: Fortsätt läsa %s

en: Categories:
sv: Kategorier:

en: Tags:
sv: Taggar:

en: Leave a comment
sv: Lämna en kommentar

en: 1 Comment
sv: 1 kommentar

en: % Comments
sv: % kommentarer

en: Recent Products
sv: Senaste produkter

en: Featured Products
sv: Heta produkter

en: Top Rated Products
sv: Topprankade produkter

en: On Sale
sv: På REA

en: View your shopping cart
sv: Visa din varukorg

en: %d item | %d items
sv[0]: %d vara
sv[1]: %d varor

en: On Sale Now
sv: REA nu

en: New In Store
sv: Nytt i shoppen

en: Search Results for: %s
sv: Sökresultat för: %s

note: Theme URI of the plugin/theme
en: http://www.woothemes.com/storefront
sv: http://printscience.com

note: Author URI of the plugin/theme
en: http://www.woothemes.com
sv: http://printscience.com

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full width
sv: full bredd

note: Template Name of the plugin/theme
en: Homepage
sv: Hemsida

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sv[0]: En reaktion på &rdquo;%2$s&rdquo;
sv[1]: %1$s reaktioner på &rdquo;%2$s&rdquo;

[ctx: Next post]
en: Next
sv: Nästa

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sv: Inlägget gjort %s

en: Description
sv: Produktdata

en: Price calculator
sv: Pris kalkylatorn

en: Shop
sv: Shopp

en: Cart
sv: Kundvagn

en: Checkout
sv: Till kassan

en: My Account
sv: Mitt konto

en: Optional Text
sv: Valfri Text

en: My Social Profile
sv: Sociala profiler

en: Order Online or Call
sv: Beställ Online eller ring

en: Footer Menu
sv: Sydfots meny

en: Home
sv: Startsida

en: About us
sv: Om oss

en: Products
sv: Produkter

en: Contact
sv: Kontakt

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy

en: Conditions of sale
sv: Försäljningsvillkor

en: Log In
sv: Logga In

en: Search
sv: Søk

en: Search Products
sv: Sök bland produkter
