Storefront - en to sl translation catalogue (72 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl: Ups! Da strani ni mogoče najti.

en: Product Categories
sl: Kategorije izdelkov

en: Popular Products
sl: Priljubljeni izdelki

en: Comment navigation
sl: Krmarjenje po komentarjih

en: &larr; Older Comments
sl: &larr; Starejši komentarji

en: Newer Comments &rarr;
sl: Novejši komentarji &rarr;

en: Comments are closed.
sl: Komentiranje zaprto.

en: Nothing Found
sl: Ni Zadetkov

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sl: Ste pripravljeni na objavo vašega prvega prispevka? <a href="%1$s">Začnite tukaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sl: Oprostite, z vašemu zahtevku se nič ne ujema. Prosim, poskusite z drugimi besedami.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sl: Očitno ni bilo mogoče najti tega, kar iščete. Morda si lahko pomagate z iskalnikom.

en: Free!
sl: Brezplačno!

en: Install %s
sl: Namesti %s

en: Installation &amp; configuration
sl: Namestitev in konfiguracija

en: Background
sl: Ozadje

en: Header
sl: Glava

en: Typography
sl: Tipografija

en: Heading color
sl: Postavka barva

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Link / accent color
sl: Barva akcentov

en: Header background image
sl: Glava ozadje

en: Background color
sl: Barva Ozadja

en: Link color
sl: Barva povezave

en: Footer
sl: Noga

en: Buttons
sl: Gumbi

en: Alternate button background color
sl: Nadomestni gumb barva ozadja

en: Alternate button text color
sl: Nadomestni gumb barva besedila

en: Layout
sl: Postavitev

en: General Layout
sl: splošno Postavitev

en: More
sl: Več

en: Primary Menu
sl: Glavni meni

en: Secondary Menu
sl: Vedľajšej ponuke

en: Sidebar
sl: Stranska vrstica

en: Below Header
sl: spodaj glavi

en: Footer %d
sl: Noga %d

en: Your comment is awaiting moderation.
sl: Vaš komentar čaka na odobritev.

en: Edit
sl: Uredi

en: Primary Navigation
sl: Glavna Navigacija

en: Skip to content
sl: Preskoči na vsebino

en: Pages:
sl: Strani:

en: Continue reading %s
sl: Preberi več o %s

en: Leave a comment
sl: Komentiraj

en: 1 Comment
sl: 1 komentar

en: % Comments
sl: % komentarjev

en: Recent Products
sl: Nedavni izdelki

en: Featured Products
sl: Izbrani izdelki

en: Top Rated Products
sl: Najbolj ocenjeno izdelki

en: On Sale
sl: Na razprodaji

en: On Sale Now
sl: Na prodajo zdaj

en: New In Store
sl: Novo v trgovini

en: Search Results for: %s
sl: Rezultati iskanja za: %s

note: Template Name of the plugin/theme
en: Homepage
sl: Domača stran

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sl[0]: %1$s odziv na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl[1]: %1$s odziva na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl[2]: %1$s odzivi na &ldquo;%2$s&rdquo;
sl[3]: %1$s odzivov na &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Description
sl: Opis

en: Price calculator
sl: Kalkulator cene

en: Shop
sl: Trgovina

en: Cart
sl: Košarica

en: Checkout
sl: Nakup

en: My Account
sl: Moj račun

en: Optional Text
sl: Izbirno besedilo

en: My Social Profile
sl: Moj socialni profil

en: Order Online or Call
sl: Naročila na spletu ali pokličite

en: Footer Menu
sl: Meni Noga

en: Home
sl: Domača stran

en: About us
sl: O nas

en: Products
sl: Izdelkov

en: Contact
sl: Kontaktne

en: Privacy policy
sl: Pravilnik o zasebnosti

en: Conditions of sale
sl: Pogoji prodaje

en: Log In
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Search Products
sl: Išči izdelke
