Storefront - en to nl translation catalogue (114 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Die pagina kon niet gevonden worden

en: Nothing was found at this location. Try searching, or check out the links below.
nl: Er is niets gevonden op deze locatie. Probeer eens te zoeken of probeer &eacute;&eacute;n van de links hieronder.

en: Product Categories
nl: Productcategorieën

en: Popular Products
nl: Populaire producten

en: Comment navigation
nl: Reacties-navigatie

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere Reacties

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere Reacties &rarr;

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Nothing Found
nl: Niets Gevonden

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Geen enkel resultaat voldeed aan je zoekcriteria. Probeer het eens opnieuw met een paar andere zoektermen.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het ziet er naar uit dat we niet konden vinden wat je in gedachten had. Misschien helpt het om te zoeken.

en: Contribute to Storefront
nl: Bijdragen aan Storefront

en: Found a bug? Want to contribute a patch or create a new feature? %sGitHub is the place to go!%s Or would you like to translate %s into your language? %sGet involved on WordPress.org%s.
nl: Bug gevonden? Bijdragen aan een patch of een nieuwe functie creëren? %sGitHub is de juiste plaats!%s Of wil je %s in jouw taal vertalen? %sRaak betrokken op WordPress.org%s.

en: Suggest a feature
nl: Vraag om een feature

en: Please suggest and vote on ideas at the %s%s Ideas board%s. The most popular ideas will see prioritised development.
nl: Stel nieuwe mogelijkheden voor, en stem op voorstellen van anderen op het %s%s Ideeënforum%s. De populairste ideeën worden met voorrang ontwikkeld.

en: An %s project
nl: Een project van %s

en: Enhance %s
nl: Verbeter %s

en: View all %s extensions &rarr;
nl: Bekijk alle %s extensies &rarr;

en: Install free plugins
nl: Installeer vrije/gratis plugins

en: Child themes
nl: Subthema's

en: Take a look at our range of child themes for %s that allow you to easily change the look of your store to suit a specific industry.
nl: Kijk eens rond bij onze selectie van child-thema's voor %s. Deze maken het eenvoudig om het uiterlijk van je webshop aan te passen aan een bepaalde doelgroep.

en: Free!
nl: Gratis!

en: View all %s child themes &rarr;
nl: Bekijk alle %s subthema's &rarr;

en: %sEnjoying %s?%s Why not %sleave a review%s on WordPress.org? We'd really appreciate it!
nl: %sPlezier van %s?%s Waarom zou je geen %sreview achterlaten%s op WordPress.org? We zullen het zeker waarderen.

en: Built to enrich your %s store
nl: Gemaakt om je %s webshop te verbeteren

en: Although %s works fine as a regular WordPress theme, it really shines when used for an online store. Install %s and start selling now.
nl: Hoewel %s het prima doet als standaard WordPress thema, komt het pas echt tot zijn recht in een online winkel. Installeer %s en start met verkopen.

en: %s is activated
nl: %s is geactiveerd

en: Install %s
nl: Installeer %

en: Latest %s news
nl: Laatste %s nieuws

en: Recent News
nl: Recent Nieuws

en: Featured Docs
nl: Aanbevolen Documentatie

en: Installation &amp; configuration
nl: Installatie &amp; configuratie

en: Customizer settings
nl: Customizer instellingen

en: Thanks for choosing Storefront! You can read hints and tips on how get the most out of your new theme on the %swelcome screen%s.
nl: Bedankt om te kiezen voor Storefront! Je vindt aanwijzingen en tips over hoe je het meeste uit je nieuwe thema haalt op het %swelkomstscherm%s.

en: Get started with Storefront
nl: Starten met Storefront

en: There's a range of %s extensions available to put additional power in your hands. Check out the %s%s%s page in your dashboard for more information.
nl: Er is een verzameling %s-uitbreidingen beschikbaar om nog meer mogelijk te maken. Check de %s%s%s-pagina in je dashboard voor meer informatie.

en: Enjoying %s?
nl: Heb je plezier van %s?

en: Why not leave us a review on %sWordPress.org%s?  We'd really appreciate it!
nl: Waarom zou je geen review achterlaten op %sWordPress.org%s? We zullen het zeker waarderen!

en: Background
nl: Achtergrond

en: Header
nl: Kop

en: Typography
nl: Typografie

en: Heading color
nl: Kleur koptekst

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Link / accent color
nl: Kleur link/accent

en: Header background image
nl: Koptekst achtergrondafbeelding

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Footer
nl: Voet

en: Customise the look & feel of your web site footer.
nl: Pas de look & feel van je website-voettekst aan.

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Customise the look & feel of your web site buttons.
nl: Pas de look & feel van je website-knoppen aan.

en: Alternate button background color
nl: Alternatieve achtergrondkleur voor button

en: Alternate button text color
nl: Alternatieve tekstkleur voor button

en: Layout
nl: Opmaak

en: General Layout
nl: Algemene opmaak

en: More
nl: Meer

en: Looking for more options?
nl: Op zoek naar meer opties?

en: Primary Menu
nl: Primair Menu

en: Secondary Menu
nl: Secondair Menu

en: Handheld Menu
nl: Menu voor mobiele apparaten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Below Header
nl: Onder header

en: Footer %d
nl: Voet %d

en: Widgetized Footer Region %d.
nl: Widgetized Voetzone %d.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op moderatie.

en: Edit
nl: Bewerken

en: %1$s designed by %2$s.
nl: %1$s ontworpen door %2$s.

en: Primary Navigation
nl: Hoofdmenu

en: Navigation
nl: Naviagtie

en: Secondary Navigation
nl: Secondaire Navigatie

en: Skip to navigation
nl: Ga door naar navigatie

en: Skip to content
nl: Ga direct naar de inhoud

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Continue reading %s
nl: Verder lezen %s

en: Categories:
nl: Categorieën:

en: Leave a comment
nl: Geef een reactie

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: % Comments
nl: % Reacties

en: Recent Products
nl: Recente producten

en: Featured Products
nl: Aanbevolen producten

en: Top Rated Products
nl: Best beoordeelde producten

en: On Sale
nl: Aanbieding

en: View your shopping cart
nl: Bekijk winkelmand

en: %d item | %d items
nl[0]: %d artikel
nl[1]: %d artikelen

en: On Sale Now
nl: Nu in de Aanbieding

en: New In Store
nl: Nieuw in de Webshop

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full width
nl: Volle breedte

note: Template Name of the plugin/theme
en: Homepage
nl: Homepagina

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: E&eacute;n gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachten over &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: Next post]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Previous post]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: post date]
en: Posted on %s
nl: Gepost op %s

[ctx: post author]
en: by %s
nl: op %s

en: Description
nl: Omschijving

en: Price calculator
nl: Prijs berekenen

en: Shop
nl: Winkel

en: Cart
nl: Winkelmand

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: My Account
nl: Mijn account

en: Optional Text
nl: Optionele tekst

en: My Social Profile
nl: Profiel sociaal

en: Order Online or Call
nl: Bestel online of bel

en: Footer Menu
nl: Voet Menu

en: Home
nl: Startpagina

en: About us
nl: Over ons

en: Products
nl: Producten

en: Contact
nl: Contacteren

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid

en: Conditions of sale
nl: Verkoopvoorwaarden:

en: Log In
nl: Aanmelden

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Products
nl: Producten zoeken
