Storefront - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he: העמוד המבוקש לא נמצא.

en: Product Categories
he: קטגורית מוצר

en: Popular Products
he: המוצרים הפופולריים

en: Comment navigation
he: ניווט בתגובות

en: &larr; Older Comments
he: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר &larr;

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: Nothing Found
he: לא מצאתי כלום

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he: מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he: לא נמצאו תוצאות התואמות לביטוי החיפוש, ניתן לנסות שוב עם ביטויים אחרים.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה שלא הצלחנו למצוא את מה שחיפשת. ייתכן שביצוע חיפוש יסייע.

en: Install %s
he: להתקין את %s

en: Background
he: רקע

en: Header
he: תמונת כותרת

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Heading color
he: צבע הכותרת

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link / accent color
he: צבע הדגשה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Link color
he: צבע הקישורים

en: Footer
he: פוטר

en: Buttons
he: כפתורים

en: Layout
he: פריסה

en: More
he: עוד

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Sidebar
he:  סרגל צדדי

en: Your comment is awaiting moderation.
he: תגובתך ממתינה לאישור.

en: Edit
he: עריכה

en: Primary Navigation
he: ניווט ראשי

en: Skip to content
he: לדלג לתוכן

en: Pages:
he: :עמודים

en: Continue reading %s
he: להמשיך לקרוא %s

en: Leave a comment
he: כתיבת תגובה

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: % Comments
he: % תגובות

en: Recent Products
he: מוצרים אחרונים

en: Featured Products
he: מוצרים נבחרים

en: Top Rated Products
he: המוצרים המומלצים  ביותר

en: On Sale
he: במכירה עכשיו

en: View your shopping cart
he: צפה בסל הקניות

en: On Sale Now
he: במבצע!

en: New In Store
he: הוסף חנות חדשה

en: Search Results for: %s
he: תוצאות חיפוש: %s

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full width
he: רוחב מלא

note: Template Name of the plugin/theme
en: Homepage
he: דף הבית

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: post date]
en: Posted on %s
he: פורסם בתאריך %s

en: Description
he: תאור

en: Price calculator
he: חישוב

en: Shop
he: חנות

en: Cart
he: סל

en: Checkout
he: להזמנה

en: My Account
he: הספריה שלי

en: Optional Text
he: טקסט אופציונלי

en: My Social Profile
he: פרופיל חברתי

en: Order Online or Call
he: שיחה או הזמנה מקוונת

en: Footer Menu
he: תפריט תחתון

en: Home
he: ראשי

en: About us
he: אודותינו

en: Products
he: מוצרים

en: Contact
he: איש קשר

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Conditions of sale
he: תנאים של התצוגה

en: Log In
he: כניסה

en: Search
he: חפש

en: Search Products
he: חפש מוצרים …
