WP-Pro-Quiz - en to pl_PL translation catalogue (507 entries)

en: "Different points - mode 2" disable
pl_PL: "Tryb 2 różnej ilości punktów" jest niedostępny

en: "Different points - mode 2" enabled
pl_PL: "Tryb 2 różnej ilości punktów" jest dostępny

en: "Different points for each answer" enabled
pl_PL: "Różna ilość punków dla każdej odpowiedzi" włączona

en: "Different points for every answer" is not possible at "Free" choice
pl_PL: Tryb różna ilość punktów dla każdej odpowiedzi nie jest dostępny dla trybu własna odpowiedź

en: "Free" choice
pl_PL: Własna odpowiedź

en: "Matrix Sorting" choice
pl_PL: Dopasuj odpowiedzi

en: "Sorting" choice
pl_PL: Ułóż w kolejności

en: %d points
pl_PL: %d punktów

en: %s Essay(s) Pending (Possible Points: %s)
pl_PL: %s Praca pisemna oczekuje (Możliwe punkty: %s)

en: %s of %s questions answered correctly
pl_PL: Odpowiedziano poprawnie na %s z %s pytań

en: %s of %s questions completed
pl_PL: Udzielono odpowiedzi na %s z %s pytań

en: (0 = All on one page)
pl_PL: (0= dla wszystkich stron)

en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
pl_PL: Będzie wyświetlane, jeśli wynik procentowy jest  >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)

en: (optional)
pl_PL: (opcjonalnie)

en: (required)
pl_PL: (wymagane)

en: 0 = no limit
pl_PL: 0 = brak limitu

en: 10,15% or 10.15% allowed (max. two digits after the decimal point)
pl_PL: 10,15% lub 10.15% dozwolony (max. 2 cyfrowy po punktach)

en: A powerful and beautiful quiz plugin for WordPress.
pl_PL: Super dodatek do platformy

[ctx: A powerful and beautiful quiz plugin for WordPress.]
en: A powerful and beautiful %s plugin for WordPress.
pl_PL: Rewelacyjny dodatek do %s

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Activate
pl_PL: Aktywne

en: Activate graduation
pl_PL: Aktywuj oceny

en: Activate hint for this question?
pl_PL: Aktywować poradę dla tego pytania?

en: Activate statistics
pl_PL: Aktywuj statystyki

en: Add Media
pl_PL: Dodaj media

en: Add at the top of the quiz a question overview, which allows easy navigation. Additional questions can be marked "to review".
pl_PL: Dodaje nad testem podgląd pytań, który umożliwia łatwą nawigację. Kolejne pytania zostaną oznaczone jako "Brak odpowiedzi"

en: Add field
pl_PL: Dodaj pole

en: Add graduation
pl_PL: Dodaj oceny

en: Add new answer
pl_PL: Dodaj nową odpowiedź

en: Add question
pl_PL: Dodaj pytanie

en: Admin e-mail notification
pl_PL: Powiadomienia e-mail dla admina

en: Admin e-mail settings
pl_PL: Ustawienia e-mail admina

[ctx: Advanced %s]
en: Advanced %s
pl_PL: Zaawansowany %s

[ctx: Advanced Quiz]
en: Advanced %s
pl_PL: Zaawansowany %s

en: All fields have to be filled.
pl_PL: Wszystkie pola należy wypełnić

en: Allow HTML
pl_PL: Pozwól na html

en: Allowed variables
pl_PL: Dopuszczalne warianty

en: Allows adjustment of the left column's width, and the right column will auto-fill the rest of the available space. Increase this to allow accommodate longer criterion text. Defaults to 20%.
pl_PL: Pozwól na dopasowanie szerokości kolumny. Domyślnie 20%.

en: Allows to use the back button in a question.
pl_PL: Umożliwia powrót i poprawę udzielonej odpowiedzi.

en: Also works in conjunction with the "display randomly question" option.
pl_PL: Działa razem z trybem: "wyświetlaj losowo pytania"

en: An error has occurred.
pl_PL: Wystąpił nieoczekiwany błąd

en: Anonymous
pl_PL: Anonimowy

en: Anonymous user
pl_PL: Anonimowy uczestnik

en: Answer
pl_PL: Odpowiedź

en: Answer type
pl_PL: Rodzaj odpowiedzi

en: Answered
pl_PL: Zaliczone

en: Answers
pl_PL: Odpowiedzi

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Assessment
pl_PL: Badanie, ankieta

[ctx: At the end of the quiz (before the quiz result)]
en: At the end of the %s (before the %s result)
pl_PL: Na końcu %s (przed wynikami %s)

en: Automatically add [raw] shortcode
pl_PL: Automatycznie dodać shortcod

[ctx: Automatically display leaderboard in quiz result]
en: Automatically display leaderboard in %s result
pl_PL: Automatycznie wyświetlaj tablicę wyników w wynikach %s

en: Autostart
pl_PL: Automatyczny start

en: Average score
pl_PL: Średnie wyniki

en: Back
pl_PL: Powrót

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category-Overview
pl_PL: Podgląd kategorii

en: Category: %s
pl_PL: Kategoria %s

en: Check
pl_PL: Sprawdź

en: Check -> continue
pl_PL: Sprawdź i przejdź dalej

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Choose the respective question, which you would like to export and press on "Start export"
pl_PL: Wybierz pytania, które chcesz wyeksportować, następnie kliknij Rozpocznij eksport

en: Click here to add another question.
pl_PL: Kliknij aby dodać kolejne pytanie

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Copy questions
pl_PL: Kopiuj pytania

[ctx: Copy questions from another Quiz]
en: Copy questions from another %s
pl_PL: Kopiuj pytania z innego %su

en: Correct
pl_PL: Poprawna odpowiedź

en: Correct and incorrect answer mark
pl_PL: Zaznacz poprawne i błędne odpowiedzi

en: Correct answer was not selected!
pl_PL: Poprawna odpowiedź nie została zaznaczona!

en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Create new category
pl_PL: Utwórz nową kategorię

en: Create new template
pl_PL: Utwórz nowy szablon

[ctx: Create quiz]
en: Create %s
pl_PL: Utwórz %s

en: Criterion
pl_PL: Element głowny

en: Custom
pl_PL: Własne

en: Custom fields
pl_PL: Własne pola

en: Custom fields enable
pl_PL: Aktywuj własne pola

en: Database repaired
pl_PL: Naprawa bazy danych

en: Date
pl_PL: Data

en: Deactivate
pl_PL: Nieaktywne

[ctx: Deactivated in quiz settings.]
en: Deactivated in %s settings.
pl_PL: Wyłącz w ustawieniach %s.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete all entries
pl_PL: Usuń wszystkie wpisy

en: Delete answer
pl_PL: Usuń odpowiedź

en: Delete graduation
pl_PL: Usuń ocenianie

en: Delete selected Question Category
pl_PL: Usuń kategorię pytań

en: Delete selected Question template
pl_PL: Usuń zaznaczony szablon pytań

[ctx: Delete selected Quiz template]
en: Delete selected %s template
pl_PL: Usuń zaznaczone szablonu %s

en: Deleted user
pl_PL: Usuń użytkownika

en: Demo
pl_PL: Zobacz przykład

en: Different points - modus 2 activate
pl_PL: Różna punktacja - sposób 2 aktywny

en: Different points for each answer
pl_PL: Różna ilość punktów dla każdej odpowiedzi

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
pl_PL: Wyłączenie rozróżnienia dla poprawnych i niepoprawnych odpowiedzi umożliwia nadawanie wagi poszczególnym odpowiedziom np. podczas ankiet, testów rekrutacyjnych, ocen okresowych itd.

en: Display answers randomly
pl_PL: Wyświetlaj odpowiedzi w kolejności losowej

en: Display category
pl_PL: Wyświetlaj kategorie

en: Display position
pl_PL: Lokalizacja wyświetlania

en: Display question randomly
pl_PL: Wyświetlaj pytania w kolejności losowej

en: Do not load the Javascript-files in the footer
pl_PL: Nie uruchamiać Javascript w stopce

[ctx: Do you really want to delete the quiz/question?]
en: Do you really want to delete the %s/question?
pl_PL: Czy naprawdę chcesz usunąć %s/ pytanie?

en: Do you really want to reset the statistic?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować statystyki?

en: Documentation on date and time formatting
pl_PL: Dokumentacja formatowania daty i czasu

en: Drop-Down menu
pl_PL: Lista rozwijalna

en: E-Mail settings
pl_PL: Ustawienia e-mail

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
pl_PL: Ustawienia e-mail mogą być edytowane w ustawieniach ogólnych

en: Earned Points: %s of %s, (%s)
pl_PL: Zdobyte punkty: %s z %s, (%s)

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit list
pl_PL: Edytuj listę

en: Edit question
pl_PL: Edytuj pytanie

[ctx: Edit quiz]
en: Edit %s
pl_PL: Edytuj %s

en: Enclose a assesment with {}. The individual assessments are marked with [].
pl_PL: Oznacz zadanie z  {}. Indywidalne zadania będą oznaczane []

en: Enclose the searched words with { } e.g. "I {play} soccer". Capital and small letters will be ignored.
pl_PL: Pola, które mają pozostać do wypełnienia oznacz {}, wpisując w nawiasie brakujący wyraz np. Niebo ma kolor {niebieski}. Małe i duże litery nie mają znaczenia

en: Entered on
pl_PL: Dodano w

en: Entries
pl_PL: Wpisy

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Essay / Open Answer
pl_PL: Dodaj plik/własna odpowiedź

en: Essay type not found
pl_PL: Nie znaleziono pracy pisemnej

en: Examples:
pl_PL: Przykłady:

[ctx: Execute quiz only once]
en: Execute %s only once
pl_PL: Uruchom %s tylko raz

en: Explanation of points calculation
pl_PL: Wyjaśnienie dla obliczenia punktacji

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Field name
pl_PL: Nazwa pola

en: File cannot be processed
pl_PL: Plik nie może zostać przetworzony

en: File have wrong format
pl_PL: Plik ma zły format

en: File is not compatible with the current version
pl_PL: Plik nie jest zgodny z aktualną wersją

en: File was not uploaded
pl_PL: Plik nie został dodany

en: Fill in the blank
pl_PL: Uzupełnij brakujące pola

en: Filter
pl_PL: Filtruj

[ctx: Finish Quiz Button Label]
en: Finish %s
pl_PL: Zakończ %s

en: Force user to answer each question
pl_PL: Wymuś odpowiedzi na wszystkie pytania

en: Format:
pl_PL: Format

en: From:
pl_PL: Od:

en: Generally all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
pl_PL: Ogólnie wszystkie skrypty są ładowane w stopce tylko wtedy, gdy są faktycznie potrzebne.

en: Global settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Graded
pl_PL: Oceniane

en: Grading can be reviewed and adjusted.
pl_PL: Ocena będzie recenzowana

en: Here you can create an assessment question.
pl_PL: Tutaj można utworzyć zadanie.

en: Here you can enter solution hint.
pl_PL: Tutaj można wpisać poradę pomagającą w udzieleniu odpowiedzi.

[ctx: Hide "Restart quiz" button]
en: Hide "Restart %s" button
pl_PL: Ukryj przycisk "Restart %su"

en: Hide "View question" button
pl_PL: Ukryj przycisk "Pokaż pytania"

en: Hide correct questions - display
pl_PL: Ukryj poprawne pytania

en: Hide correct- and incorrect message
pl_PL: Ukryj wiadomość dla poprawnej/błędnej odpowiedzi

en: Hide question numbering
pl_PL: Ukryj numerację pytań

en: Hide question position overview
pl_PL: Ukryj pozycję pytania

[ctx: Hide quiz time - display]
en: Hide %s time - display
pl_PL: Ukryj timer dla %s

[ctx: Hide quiz title]
en: Hide %s title
pl_PL: Ukryj tytuł %su

en: Hide score - display
pl_PL: Ukryj kończowe wyniki

[ctx: Hide the "Restart quiz" button in the Frontend.]
en: Hide the "Restart %s" button in the Frontend.
pl_PL: Ukryj przycisk "Restart %s" dla uczestnika

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
pl_PL: Ukryj przycisk"Pokaż pytania" dla uczestnika

en: Hide title
pl_PL: Ukryj tytuł

en: Hint
pl_PL: Zobacz podpowiedź

en: Hint:
pl_PL: Porada:

en: Hints used
pl_PL: Użyte porady

en: History
pl_PL: Historia

en: How many entries should be displayed
pl_PL: Ile wyników ma być wyświetlane

en: How many entries should be shown on one page:
pl_PL: Ile wyników ma zostać pokazane na jednej stronie?

en: How many questions should be displayed simultaneously:
pl_PL: Ilość pytań która ma być wyświetlane symultanicznie:

en: How many questions to be displayed on a page:
pl_PL: Ile pytań ma być wyświetlana na jednej stronie:

en: How should the user submit their answer?
pl_PL: W jaki sposób ma zostać udzielona odpowiedź na to pytanie?

en: IP-address of the user
pl_PL: Adres IP użytkownika

en: If "Different points for each answer" is activated, you can activate a special mode.<br> This changes the calculation of the points
pl_PL: Jeśli tryb "Różna ilość punktów dla każdej odpowiedzi" jest aktywny, można aktywować specjalny sposób obliczania punktacji

en: If mode "Different points for every answer" is activated, you can assign points with |POINTS. Otherwise 1 point will be awarded for every answer.
pl_PL: Jeśli chcesz określić różną ilość pytań dla odpowiedzi skorzystaj z następującego schematu:

en: If the option "Question overview" is activated, this notification will appear after end of the quiz, otherwise after each question.
pl_PL: Jeśli opcja "Przeglad pytań jest aktywna, powiadomienie pojawi się przed zakończeniem testu, w innym wypadku po każdym pytaniu.

en: If this option is activated, a [raw] shortcode is automatically set around LDAdvQuiz shortcode ( [LDAdvQuiz X] ) into [raw] [LDAdvQuiz X] [/raw]
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, shortcode automatycznie zmieni ustawienia

en: If this option is activated, all answers are displayed below each other, i.e. all questions are on a single page.
pl_PL: Pytania będą wyświetlane jedno pod drugim ( na jednej stronie)

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
pl_PL: Opcja automatycznie dodaje numeru do odpowiedzi (tylko w trybie jednokrotnego i wielokrotnego wyboru)

en: If you activate this option, a cookie is set additionally for unregistrated (anonymous) users. This ensures a longer assignment of the user than the simple assignment by the IP address.
pl_PL: Aktywacja opcji identyfikacji za pomocą cookie dla niezarejestrowanych (anonimowych) uczestników może spowodować wydłużenie czasu na rozwiązywanie testu w porównaniu do standardowej identyfikacji za pomocą adresu IP

en: If you activate this option, all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
pl_PL: Jeśli funkcja będzie aktywna, wszystkie Javascripty będą ładowane w nagłówku

en: If you enable this option, additional captcha will be displayed for users who are not registered.
pl_PL: Jeśli opcja będzie aktywna, dodatkowe zabezpieczenie będzie wyświetlane dla niezalogowanych użytkowników

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
pl_PL: Funkcja oznaczy kolorami poprawne i błędne odpowiedzi

en: If you enable this option, category will be displayed in the question.
pl_PL: Kategorie będą widoczne w pytaniach

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
pl_PL: Jeśli aktywujesz opcję, własne pola będą włączone

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
pl_PL: Uczestnik nie zobaczy swoich wyników po zakończeniu testu

en: If you enable this option, logged in users will be automatically entered into leaderboard
pl_PL: Jeśli opcja będzie aktywna, zalogowani użytkownicy będą automatycznie dodawania do tablicy wyników

en: If you enable this option, maximum number of displayed questions will be X from X questions. (The output of questions is random)
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, system wyświetli tylko określoną ilość pytań w losowej kolejności.

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
pl_PL: Funkcja automatycznie ukryje wiadomości dla poprawnej i błędnej odpowiedzi.

en: If you enable this option, the question numbering is hidden.
pl_PL: Fukcja ukrywa kolejne numery pytań

en: If you enable this option, the question position overview is hidden.
pl_PL: Funkcja ukrywa pozycję pytania

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
pl_PL: Funkcja prezentuje wyniki z podziałem na kategorie po zakończeniu testu.

en: If you enable this option, the user is forced to answer each question.
pl_PL: Funkcja wymusza udzielenie odpowiedzi na każde pytanie

en: If you enable this option, user won't be able to skip question. (only in "Overview -> next" mode). User still will be able to navigate over "Question-Overview"
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, użytkownik nie będzie mógł anulować pytania, nadal będzie mógł przełączać się między pytaniami.

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
pl_PL: Funkcja umożliwia dodanie różnej liczby punktów dla każdej odpowiedzi

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
pl_PL: Jeśli występuje problem z trybem dotykowym należy go wyłączyć

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
pl_PL: Jeśli występuje problem z ajax, proszę aktywować

en: If you select this option, no longer the number of correctly answered questions are displayed on the results page.
pl_PL: Ilość właściwych odpowiedzi nie będzie wyświetlona po zakończeniu testu.

en: Import completed successfully
pl_PL: Import zakończony sukcesem

en: Import only *.wpq or *.xml files from known and trusted sources.
pl_PL: Importuj tylko pliki *.wpq lub *.xml ze znanych i zaufanych źródeł

en: Import/Export Associated Settings
pl_PL: Import/Export Ustawienia

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
pl_PL: W nowej wersji tryb dotykowy został dodany dla urządzeń mobilnych

en: In case of problems
pl_PL: W przypadku problemów

en: In this mode, not a list have to be sorted, but elements must be assigned to matching criterion.
pl_PL: W tym trybie elementy będą dopasowywane do siebie

en: In very old Wordpress themes this can lead to problems.
pl_PL: W starym wersjach może powodować problemy

en: Incorrect
pl_PL: Błędna odpowiedź

en: Information
pl_PL: Informacje

en: Is required only in rare cases.
pl_PL: Jest wymagane w rzadkich sytuacjach

en: It is recommended %s this option on your system.
pl_PL: To jest rekomendowana opcja dla %s

en: Leaderboard
pl_PL: Tablica wyników

en: Leaderboard time format
pl_PL: Format czasu tablicy wyników

[ctx: LearnDash Quiz: One user completed a quiz]
en: LearnDash %s: One user completed a %s
pl_PL: Platforma e-learningowa: użytkownik %s właśnie ukończył: %s

en: Loading
pl_PL: Trwa wczytywanie...

en: Maximal %d MiB
pl_PL: Maksymalnie %d MB

en: Maximal 15 levels
pl_PL: Maksymalnie 15 poziomów

en: Message body:
pl_PL: Treść wiadomości:

en: Message with the correct / incorrect answer
pl_PL: Wiadomość dla poprawnej / błędnej odpowiedzi

en: Message with the correct answer
pl_PL: Wiadomość dla poprawnej odpowiedzi

en: Message with the incorrect answer
pl_PL: Wiadomość dla błędnej odpowiedzi

en: Move
pl_PL: Przesuń

en: Multiple choice
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: Name
pl_PL: Imię

en: New question
pl_PL: Nowe pytanie

en: Next
pl_PL: Dalej

en: No
pl_PL: Nie

en: No answer deposited!
pl_PL: Nie przypisano odpowiedzi

en: No category
pl_PL: Brak kategorii

en: No data available
pl_PL: Brak wyników

en: No data will be deleted. Only LDAdvQuiz tables will be repaired.
pl_PL: Dane nie zostaną usuniętę, tylko pliki bazy zostaną naprawione

en: No name or e-mail entered.
pl_PL: Nie podano nazwy lub adresu e-mail

en: No number in the field "Points" or less than 0
pl_PL: Brak liczby w polu "Points" lub jest mniejsza niż 0

en: No number in the field "Points" or less than 1
pl_PL: Brak liczby w polu "Points" lub jest mniejsza niż 1

en: No question deposited!
pl_PL: Nie przypisano pytań

[ctx: No quiz description filled!]
en: No %s description filled!
pl_PL: Brak %s uzupełnionego pola opisu

[ctx: No quiz selected]
en: No %s selected
pl_PL: Nie wybrano %su

en: No sort element in the criterion
pl_PL: Brak elementów do sortowania

en: Normal
pl_PL: Dalej

en: Normal + Back-Button
pl_PL: Dalej i Powrót

en: Not Graded
pl_PL: Nie oceniane

en: Not all fields completed.
pl_PL: Nie wszystkie pole zostały uzupełnione

en: Not categorized
pl_PL: Brak kategorii

en: Not registered users have to enter name and e-mail (e-mail won't be displayed)
pl_PL: Nie zarejestrowani użytkownicy muszą wpisać nazwę i adres e-mail (e-mail nie będzie wyświetlany)

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Number answers
pl_PL: Numeruj odpowiedzi

en: OK
pl_PL: Ok

[ctx: On the quiz startpage]
en: On the %s startpage
pl_PL: Na stronie startowej %s.

en: One entry per line
pl_PL: Jedna odpowiedź w linii (enter po odpowiedzi)

en: Options
pl_PL: Opcje testu

en: Overview
pl_PL: Podgląd

en: Own themes changes internal  order of filters, what causes the problems. With additional shortcode [raw] this is prevented.
pl_PL: Własny szablon zmienia wewnętrzną kolejność, co może powodować problemy z dodatkowymi shorcodami, zostanie to zabezpieczone.

en: Page %d
pl_PL: Strona %d

en: Percentage width of criteria table column:
pl_PL: Procentowa szerokość kolumn w tabeli

en: Please note
pl_PL: Zwróć uwagę, proszę

en: Please select user name:
pl_PL: Wybierz nazwisko uczestnika

en: Please sort the answers in right order with the "Move" - Button. The answers will be displayed randomly.
pl_PL: Kolejność można zmieniać korzystać z przycisku "Przesuń"

en: Plugin has been detected.
pl_PL: Wtyczka została wykryta

en: Plugin is not installed.
pl_PL: Wtyczka nie jest zainstalowana

en: Points
pl_PL: Punkty

en: Points for this question (Standard is 1 point)
pl_PL: Punkty za to pytanie (standardowo 1 punkt)

en: Points scored
pl_PL: Zdobyte punkty

en: Pos.
pl_PL: Poz.

en: Prerequisites
pl_PL: Warunek wstępny

[ctx: Prerequisites (This quiz have to be finished)]
en: Prerequisites (This %s have to be finished)
pl_PL: Warunek wstępny (Należy wcześniej ukończyć: %s)

en: Preview
pl_PL: Podgląd

[ctx: Protect Quiz Answers in Browser Cookie]
en: Protect %s Answers in Browser Cookie
pl_PL: Chroń odpowiedzi  %su w plikach cookie przeglądarki

en: Protect the statistics from spam. Result will only be saved every X minutes from same IP. (0 = deactivated)
pl_PL: Chroń statystyki przed spamem. Wyniki będą tylko zapisywane co X minut z tego samego adresu IP. Jeśli wpiszesz 0 funkcja nie będzie aktywna.

en: Question
pl_PL: Pytanie

en: Question %s of %s
pl_PL: Pytanie %s z %s

en: Question Category Deleted
pl_PL: Kategoria pytań usunięta

en: Question Category Saved
pl_PL: Kategoria pytań zapisana

en: Question Category management
pl_PL: Zarządzanie kategoriami

en: Question added
pl_PL: Pytanie dodane

en: Question edited
pl_PL: Zmiany zostały zapisane

en: Question not found
pl_PL: Nie znalezino pytania

en: Question overview
pl_PL: Podglad pytań

en: Question template Deleted
pl_PL: Szablon pytań usunięty

en: Question template Saved
pl_PL: Szablon pytań zapisany

en: Question template management
pl_PL: Zarządzanie szablonami pytań

en: Question-Options
pl_PL: Prezentacja pytań

en: Question: %d
pl_PL: Pytanie: %d

en: Questions
pl_PL: Pytania

en: Questions below each other
pl_PL: Pytania na jednej stronie

en: Questions sorted
pl_PL: Porządkowanie pytań

[ctx: Quiz Options]
en: %s Options
pl_PL: Opcje %s

[ctx: Quiz complete. Results are being recorded.]
en: %s complete. Results are being recorded.
pl_PL: %s ukończone. Wyniki właśnie są zapisywane.

[ctx: Quiz created]
en: %s created
pl_PL: %s został utworzony

[ctx: Quiz deleted]
en: %s deleted
pl_PL: %s usunięty

[ctx: Quiz edited]
en: %s edited
pl_PL: %s edytowany

[ctx: Quiz name]
en: %s name
pl_PL: Nazwa %su

[ctx: Quiz not found]
en: %s not found
pl_PL: %s nie został znaleziony

[ctx: Quiz template Deleted]
en: %s template Deleted
pl_PL: Szablon %s został usunięty

[ctx: Quiz template Saved]
en: %s template Saved
pl_PL: Szablon %s został zapisany

[ctx: Quiz template management]
en: %s template management
pl_PL: Zarządzanie szablonami %s

[ctx: Quiz title or quiz description are not filled]
en: %s title or %s description are not filled
pl_PL: Tytuł %s lub opis %s nie został wypełniony

[ctx: Quiz-Mode]
en: %s-Mode
pl_PL: Tryb %s

en: Quiz-Name
pl_PL: Nazwa testu

[ctx: Quiz-summary]
en: %s-summary
pl_PL: Podsumowanie %su

en: Radio
pl_PL: Pole zaznaczenia

en: Reached points
pl_PL: Zdobyte punkty

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Repair database
pl_PL: Napraw bazę

en: Required?
pl_PL: Wymagane?

en: Reset entire statistic
pl_PL: Resetuj wszystkie statystyki

en: Reset statistics
pl_PL: Resetuj statystyki

en: Reset the user identification
pl_PL: Reset indentyfikatorów uczestników

en: Reset user statistics
pl_PL: Resetuj statystyki uczestnika

en: Resets user identification for all users.
pl_PL: Reset identyfikatorów dla wszystkich uczestników.

[ctx: Restart Quiz Button Label]
en: Restart %s
pl_PL: Restartuj %s

en: Result
pl_PL: Wynik

en: Result in precent
pl_PL: Wyniki w procentach

en: Result-Options
pl_PL: Prezentacja rezultatów

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: Results text
pl_PL: Wiadomość po ukończeniu

en: Return to Questions Overview
pl_PL: Wróc do podgladu pytań

en: Review
pl_PL: Brak odpowiedzi

en: Review question
pl_PL: Brak odpowiedzi

en: Same text for correct- and incorrect-message?
pl_PL: Taka sama wiadomość dla poprawnej i błednej odpowiedzi?

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save as template
pl_PL: Zapisz jako szablon

en: Save changed to selected Question Category
pl_PL: Zapisz zmiany dla wybranej kategorii pytań

en: Save changed to selected Question template
pl_PL: Zapisz zmiany dla wybranych szablonów pytań

[ctx: Save changed to selected Quiz template]
en: Save changed to selected %s template
pl_PL: Zapisz zmiany dla wybranych szablonów %s

en: Save order
pl_PL: Zapisz kolejność

en: Search to date limit from %s to %s
pl_PL: Szukaj dat od %s do %s

en: Seconds
pl_PL: (limit czasu w sekundach)

en: Select Question Category
pl_PL: Wybierz kategorię pytań

en: Select Question template
pl_PL: Wybierz szablon

[ctx: Select Quiz template]
en: Select %s template
pl_PL: Wybierz szablon %su

en: Select a test:
pl_PL: Wybierz test

en: Select example:
pl_PL: Wybierz przykład

en: Send
pl_PL: Wysłane

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
pl_PL: Kilka adresów e-mail rozdziel przecinkami np. wp@test.com, test@test.com

en: Settings in case of problems
pl_PL: Ustawienia w sytuacjach problemowych

en: Settings saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Shortcode
pl_PL: Shortcody

en: Shortcode-Leaderboard
pl_PL: Shortcody-tablica wyników

en: Show average points
pl_PL: Pokaż średnią uzyskanych punktów

en: Show category score
pl_PL: Pokaż wynik z podziałem na kategorie

en: Show leaderboard
pl_PL: Pokaż tablicę wyników

en: Show only specific number of questions
pl_PL: Pokaż tylko określoną ilość pytań

[ctx: Show only users, who solved the quiz:]
en: Show only users, who solved the %s:
pl_PL: Pokaż tylko użytkowników, którzy rozwiązali %s:

en: Show points
pl_PL: Pokaż punkty

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
pl_PL: Pokazać punkty do zdobycia w poprawnej i błędnej wiadomości?

en: Shows "right or wrong" after each question.
pl_PL: Informacja o poprawnej lub błędnej odpowiedzi pojawi się po każdym pytaniu.

en: Single choice
pl_PL: Jednokrotny wybór

en: Single choice options
pl_PL: Opcje dla jednokrotnego wyboru

en: Skip question
pl_PL: Anuluj odpowiedź

en: Sort by:
pl_PL: Sortuj według:

en: Sort elements
pl_PL: Element dopasowywany

en: Sort list by
pl_PL: Uporządkuj listę według

en: Sort questions by category
pl_PL: Sortuj pytania według kategorii

[ctx: Start Quiz Button Label]
en: Start %s
pl_PL: Rozpocznij %s

en: Start export
pl_PL: Rozpocznik export

en: Start import
pl_PL: Rozpocznij import

en: Statistic time format
pl_PL: Format czasu dla statystyk

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Statistics IP-lock
pl_PL: Blokowanie statystyk z jednego IP

en: Statistics-function must be enabled.
pl_PL: Funkcja statystyk musi być włączona

en: Stats not enabled
pl_PL: Statystyki niedostępne

en: Style Manager
pl_PL: Menadzer stylu

en: Sub-Total:
pl_PL: Podsumowanie

en: Subject:
pl_PL: Temat:

en: Successfully
pl_PL: Zakończone sukcesem

en: Table is loading
pl_PL: Tabela jest wczytywana...

en: Template stored
pl_PL: Szablon został zapisany

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Textarea
pl_PL: Pole tekstowe

en: The leaderboard allows users to enter results in public list and to share the result this way.
pl_PL: Tablica wyników umożliwia uczestnikom prezentację wyników.

en: The leaderboard works independent from internal statistics function.
pl_PL: Tablica działa niezależnie od wewnętrznych raportów.

en: The number of options in the maximum score.
pl_PL: Liczba opcji dla maksymalnego rezultatu.

en: The percent values in result text are incorrect.
pl_PL: Procentowa wartość w wynikach jest niepoprawna.

en: The statistic function have to be enabled.
pl_PL: Funkcja statystyk musi być włączona

[ctx: The title serves as quiz heading.]
en: The title serves as %s heading.
pl_PL: Funkcja ukrywa wyświetlanie tytułu %su.

en: The user can only progress if the essay is marked as "Graded" and if the user has enough points to move on.
pl_PL: Uczestnik może przejść dalej jeśli zadanie jest oznaczone jako ocenione i uczestnik uzyskał wymaganą ilość punktów.

[ctx: The user completed a quiz with 100 percent.]
en: The user completed a %s with 100 percent.
pl_PL: Uczestnik ukończył %s uzyskując wynik 100 procent.

[ctx: The user completed a quiz.]
en: The user completed a %s.
pl_PL: Uczestnik właśnie ukończył %s.

en: These settings should only be set in cases of problems with LD Advanced Quiz.
pl_PL: Ustawienia powinny być zmieniane tylko w przypadku problemów z zaawansowanym trybem pytań

en: This entry should really be deleted?
pl_PL: Czy to na pewno ma zostać usunięte?

en: This option applies to:
pl_PL: Opcja ma zastosowanie do:

en: This option requires additional plugin:
pl_PL: Opcja wymaga dodatków

en: This points will be rewarded, only if the user closes the question correctly.
pl_PL: Punty zostaną naliczone tylko wtedy, gdy uczestnik odpowie poprawnie na pytania

en: This response will be awarded full points automatically, but it can be reviewed and adjusted after submission.
pl_PL: Wpisane informacje będzie można jeszcze poprawić.

en: This response will be awarded full points automatically, but it will be reviewed and possibly adjusted after submission.
pl_PL: Możesz ponownie zapoznać się z informacjami i powrócić do tego zadania

en: This response will be reviewed and graded after submission.
pl_PL: Odpowiedź zostanie skomentowana i oceniona po przesłaniu

en: This text will be visible if answered correctly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
pl_PL: Tekst, który będzie widoczny po udzieleniu poprawnej odpowiedzi

en: This text will be visible if answered incorrectly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
pl_PL: Tekst, który będzie widoczny po udzieleniu błędnej odpowiedzi

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time format:
pl_PL: Format czasu:

en: Time has elapsed
pl_PL: Czas minął

en: Time limit
pl_PL: Limit czasu na rozwiązanie

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title is not filled!
pl_PL: Tytuł nie został uzupełniony

en: To:
pl_PL: Do:

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Touch Library
pl_PL: Tryb dotykowy

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Type your response here
pl_PL: Wpisz odpowiedź w tym polu

en: UR = unregistered user, R = registered user
pl_PL: UR = niezarejestrowany użytkownik, R = zarejestrowany użytkownik

en: Upload your answer to this question.
pl_PL: Wczytaj plik, aby dodać odpowiedź

[ctx: Use cookies for Quiz Answers]
en: Use cookies for %s Answers
pl_PL: Wykorzystaj pliki cookie dla odpowiedzi %s

en: User
pl_PL: Uczestnik

en: User can apply after:
pl_PL: Użytkownik może wysyłać po:

en: User e-mail notification
pl_PL: Powiadomienia e-mail dla uczestnika

en: User e-mail settings
pl_PL: Ustawienia e-mail uczestnika

en: User identification has been reset.
pl_PL: Indentyfikatory uczestników zostały zresetowane

en: User statistics: %s
pl_PL: Statystyki uczestnika: %s

en: User-ID
pl_PL: ID uczestnika

en: Username
pl_PL: Imię

en: Users
pl_PL: Uczestnicy

en: Users can apply multiple times
pl_PL: Uczestnik może wziąć udział kilka razy

en: Values can also be mixed up
pl_PL: Wartość może być również dopasowana

en: View questions
pl_PL: Pokaż pytania

en: WP-Pro-Quiz
pl_PL: System do testów Spoti

en: Where should leaderboard be displayed:
pl_PL: Gdzie ma być wyświetlana tablica wyników:

en: Where should the fileds be displayed:
pl_PL: Gdzie ma być wyświetlana to pole

en: Which users should be displayed:
pl_PL: Który uczestnik ma być wyświetlany:

en: Who can sign up to the list
pl_PL: Kto może się zapisać do listy

en: XML could not be loaded.
pl_PL: XML nie może zostać wczytany

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes/No
pl_PL: Tak/Nie

en: You can assign classify category for a question. Categories are e.g. visible in statistics function.
pl_PL: Można przypisać kategorię do pytań. Kategorie będą widoczne np. w statystykach.

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
pl_PL: Własne pola można wykorzystać do zbierania nazwisk, adresów e-mail lub innych informacji do uczestników

en: You can create sort elements with empty criteria, which can't be assigned by user.
pl_PL: Można utworzyć puste elementy, które nie będą pasować do żadnego elementu.

en: You can manage categories in global settings.
pl_PL: Zarządzać kategoriami można w ustawieniach globalnych

en: You can not enter again.
pl_PL: Nie można powtórzyć

en: You can specify multiple options for a search word. Enclose the word with [ ] e.g. <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "I {[play][love][hate]} soccer" </span>. In this case answers play, love OR hate are correct.
pl_PL: Możesz wpisać kilka poprawnych odpowiedzi, wykorzystując []. Przykład: <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "I Niebo ma kolor {[niebieski][szary][błękitny]} " </span>. Poprawne odpowiedzi to niebieski, szary, błękitny.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl_PL: Nie masz uprawnień aby uzyskać dostęp do tej strony

en: You entered wrong captcha code.
pl_PL: Wprowadzono niewłaściwy kod captcha

[ctx: You have already completed the quiz before. Hence you can not start it again.]
en: You have already completed the %s before. Hence you can not start it again.
pl_PL: Właśnie ukończyłeś (-aś) %s. Z tego powodu nie można rozpocząć ponownie

en: You have reached %s of %s points, (%s)
pl_PL: Uzyskano wynik to %s z %s punktów (%s)

[ctx: You have to finish following quiz, to start this quiz:]
en: You have to finish following %s, to start this %s:
pl_PL: Musisz ukończyć następujący %s, aby rozpocząć %s:

[ctx: You must answer all questions before you can complete the quiz.]
en: You must answer all questions before you can complete the %s.
pl_PL: Musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania zanim zakończysz %s.

en: You must answer this question.
pl_PL: Musisz odpowiedzieć na to pytanie.

en: You must fill out this field.
pl_PL: Musisz wypełnić to pole

[ctx: You must sign in or sign up to start the quiz.]
en: You must sign in or sign up to start the %s.
pl_PL: Musisz się zalogować aby rozpocząć %s.

en: You must specify a date.
pl_PL: Należy uzupełnić datę.

en: You must specify a name.
pl_PL: Należy uzupełnić nazwę.

en: You must specify a number.
pl_PL: Należy uzupełnić liczbę.

en: You must specify a template name.
pl_PL: Należy uzupełnić nazwę szablonu

en: You must specify a text.
pl_PL: Należy uzupełnić tekst.

en: You must specify an email address.
pl_PL: Należy uzupełnić adres email.

en: You signed up successfully.
pl_PL: Rejestracja zakończona sukcesem

en: Your name can not exceed 15 characters.
pl_PL: Nazwa nie może przekroczyć 15 znaków

en: Your result has been entered into leaderboard
pl_PL: Wyniki zostały dodane do tablicy wyników

en: Your score
pl_PL: Twój wynik

en: Your time: <span></span>
pl_PL: Twój czas: <span></span>

en: all
pl_PL: wszystkie

en: all users
pl_PL: wszyscy uczestnicy

en: anonymous users only
pl_PL: tylko anonimowi uczestnicy

en: average
pl_PL: średnio

en: back to overview
pl_PL: powrót do podglądu

en: below the "result text"
pl_PL: pod wynikami

en: best user
pl_PL: najlepszy uczestnik

en: cancel
pl_PL: anuluj

en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
pl_PL: Poprawne odpowiedzi (jedna w linii). Duże litery będą automatycznie zmienione na małe

en: disable correct and incorrent
pl_PL: wyłącz poprawne i błędne odpowiedzi

en: display captcha
pl_PL: wyświetlaj captcha

en: don't display
pl_PL: nie wyświetlaj

en: e.g. "I {play} soccer, with a {ball|3}" - "play" gives 1 point and "ball" 3 points.
pl_PL: Niebo ma kolor {niebieski|3} i szary {szary|1}

en: e.g. Domain with special characters in combination with IE
pl_PL: np. domena ze specjalnymi znakami

en: for all users
pl_PL: dla wszystkich uczestników

en: for registered users only
pl_PL: tylko dla zarejestrowanych uczestników

en: from:
pl_PL: od:

en: http://www.it-gecko.de
pl_PL: etechnologie.pl

en: in a button
pl_PL: na przycisku

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
pl_PL: w minutach (rekomendowane 1440 minut = 1 dzień)

en: in percent
pl_PL: w procentach

en: insert automatically
pl_PL: wstaw automatycznie

en: jQuery support cors
pl_PL: Wsparcie dla jQuery

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
pl_PL: mniej prawdziwe { [1] [2] [3] [4] [5] } bardziej prawdziwe

en: less true { [a] [b] [c] } more true
pl_PL: mniej prawdziwe { [a] [b] [c] } baradziej prawdziwe

en: load template
pl_PL: wczytaj szablon

en: maximum of %s points
pl_PL: maksymalnie z %s punktów

en: minute
pl_PL: minut

en: newest entry
pl_PL: najnowsze odpowiedzi

en: not ticked
pl_PL: nie zaznaczone

en: not to activate
pl_PL: nie aktywne

en: oldest entry
pl_PL: najstarsze odpowiedzi

en: only anonymous users
pl_PL: tylko anonimowi uczestnicy

en: only registered users
pl_PL: tylko dla zarejestrowanych uczestników

en: or
pl_PL: lub

en: percent
pl_PL: procent

[ctx: placeholders: Quiz]
en: 0 = Don't save answers. This option will save the user's answers into a browser cookie until the %s is submitted.
pl_PL: Chroń statystyki %s przed spamem. Wyniki będą tylko zapisywane co X minut z tego samego adresu IP. Jeśli wpiszesz 0 funkcja nie będzie aktywna.

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz Name/Title]
en: %s: %s - Statistics
pl_PL: %s: %s - Statystyki

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
en: LearnDash %s
    			
    You have completed the %s "$quizname".
    
    Points: $points
    Result: $result
pl_PL: Platforma e-learningowa %s
    			
    Właśnie ukończyłeś (-aś) %s "$quizname".
    
    Punkty: $points
    Rezultaty: $result

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
en: LearnDash %s
    
    The user "$username" has completed "$quizname" the %s.
    
    Points: $points
    Result: $result
pl_PL: Platforma e-learningowa %s
    
    Użytkownik "$username" ukończył "$quizname" w %s.
    
    Punkty: $points
    Rezultat: $result

[ctx: placeholders: course]
en: This is a question that can be graded and potentially prevent a user from progressing to the next step of the %s.
pl_PL: To jest pytanie, które będzie oceniane i wymagane do przejścia kolejnego etapu %s.

[ctx: placeholders: quiz]
en: Displays all questions sequentially, "right" or "false" will be displayed at the end of the %s.
pl_PL: Wyświetlaj wszystkie pytania sekwencyjnie. Prawda i fałsz będzie wyświetlana na końcu %s.

[ctx: placeholders: quiz]
en: How should the answer to this question be marked and graded upon %s submission?
pl_PL: Jak odpowiedź na pytanie zostanie oznaczona i oceniona przed wysłaniem %s

[ctx: placeholders: quiz]
en: If %s doesn't work in front-end, please try following:
pl_PL: Jeśli %s nie działa, spróbuj następujących:

[ctx: placeholders: quiz]
en: If you enable this option, an email is sent with his %s result to the user. (only registered users)
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, wiadomość zostanie wysłana po ukończeniu %s.

[ctx: placeholders: quiz]
en: If you enable this option, only registered users allowed start the %s.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, tylko zarejestrowani użytkownicy mogą rozpocząć %s.

[ctx: placeholders: quiz]
en: If you enable this option, the %s will start automatically after the page is loaded.
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, %s rozpocznie się automatycznie po wczytaniu strony.

[ctx: placeholders: quiz]
en: If you enable this option, the time for finishing the %s won't be displayed on the results page anymore.
pl_PL: Jeśli zezwolisz na opcję, czas ukończenia %s nie będzie wyświetlany na stronie wyników.

[ctx: placeholders: quiz]
en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this %s.
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, będzie otrzymywał (a) powiadomienia jeśli użytkownik ukończy %s.

[ctx: placeholders: quiz]
en: Only registered users are allowed to start the %s
pl_PL: Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą rozpocząć %s

[ctx: placeholders: quiz]
en: Shows in %s, how many points are reachable for respective question.
pl_PL: Pokaż w %s, jak dużo punktów można zdobyć dla tego pytania.

[ctx: placeholders: quiz]
en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed %s, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
pl_PL: Statystyki dotyczące poprawnych i błędnych odpowiedzi będą zapisywane po zakończeniu %s, nie po każdym pytaniu. Statystyki są widoczne tylko dla administratora.

[ctx: placeholders: quiz]
en: The title is used for overview, it is not visible in %s. If you leave the title field empty, a title will be generated.
pl_PL: Tytuł jest wykorzystywany tylko do podglądu, nie jest widoczny w teście. Jeśli pole zostanie puste, tytuł %su zostanie nadany automatycznie.

[ctx: placeholders: quiz]
en: This text will be displayed at the end of the %s (in results). (this text is optional)
pl_PL: Tekst będzie wyświetlany na końcu %s. (to jest opcjonalne)

[ctx: placeholders: quiz, question points, question count]
en: Percentages refer to the total score of the %s. (Current total %d points in %d questions.
pl_PL: Procenty odnoszą się do wyniku całkowitego %s. (Aktualna całkowita ilość punktów %d jest ilością %d punktów w pytaniu.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: Additional %s overview will be displayed, before %s is finished.
pl_PL: Dodatkowy  przegląd pytań %s  będzie wyświetlany zanim  %s zostanie ukończony.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: Here you can copy questions from another %s into this %s. (Multiple selection enabled)
pl_PL: Tutaj można skopiować pytania z jednego %s do innego %s (można zaznaczać wiele pytań)

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you activate this option, the user can complete the %s only once. Afterwards the %s is blocked for this user.
pl_PL: Jeśli funkcja zostanie aktywowana, uczestnik będzie mógł przystąpić do %su tylko jeden raz, po czym %s zostanie zablokowany.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you enable this option, no %s overview will be displayed, before finishing %s.
pl_PL: Jeśli funkcja jest aktywna, przegląd pytań  %s nie będzie wyświetlany zanim użytkownik ukończy  %s .

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you enable this option, you can choose %s, which user have to finish before he can start this %s.
pl_PL: Jeśli funkcja będzie aktywna, możesz wybrać %s, uczestnik będzie musiał ukończyć, zanim rozpocznie %s.

[ctx: placeholders: quizzes]
en: In all selected %s statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
pl_PL: W każdym zaznaczonym %s statystyki muszą być aktywne. Jeśli nie funkcja nie zostanie włączona automatycznie.

en: questions copied
pl_PL: pytanie zostało skopiowane

[ctx: quiz is loading... Label]
en: %s is loading...
pl_PL: Trwa wczytywanie %s

en: registered useres only
pl_PL: tylko zarejestrowani uczestnicy

en: registered users only
pl_PL: tylko dla zalogowanych

en: save
pl_PL: zapisz

en: special filter
pl_PL: filtrowanie:

en: template name
pl_PL: nazwa szablonu

en: ticked
pl_PL: zaznaczone

en: to activate
pl_PL: aktywne

en: user identification by cookie
pl_PL: uczestnik identyfikowany za pomocą plików cookie

en: view
pl_PL: pokaż
