WP-Pro-Quiz - en to FA_IR translation catalogue (344 entries)

en: Title is not filled!
FA_IR: عنوان خالی می باشد!

en: Correct answer was not selected!
FA_IR: پاسخ صحیح انتخاب نشده است!

en: No quiz selected
FA_IR: آزمونی انتخاب نشده است

en: Do you really want to reset the statistic?
FA_IR: آیا شما واقعاً میخواهید آمار را مجدداً تنظیم کنید

en: No data available
FA_IR: بدون اطلاعات موجود

en: You must specify a name.
FA_IR: شما باید یک نام را مشخص کنید.

en: Not all fields completed.
FA_IR: تمام فیلدها کامل نشده اند.

en: Loading
FA_IR: در حال بارگیری

en: You must answer this question.
FA_IR: شما باید به این سوال پاسخ دهید

en: You must answer all questions before you can complete the quiz.
FA_IR: جهت اتمام آزمون شما باید به کلیه سوالات پاسخ دهید.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
FA_IR: شما مجوز کافی برای دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Settings saved
FA_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: File cannot be processed
FA_IR: فایل نمی تواند پردازش شود

en: Quiz not found
FA_IR: آزمونی یافت نشد

en: Question not found
FA_IR: سوال یافت نشد

en: Question edited
FA_IR: ویرایش سوال

en: Question added
FA_IR: اضافه کردن سوال

en: Edit question
FA_IR: ویرایش سوال

en: New question
FA_IR: سوال جدید

en: Question: %d
FA_IR: سوال: %d

en: questions copied
FA_IR: سوالات کپی شده اند

en: Quiz edited
FA_IR: ویرایش آزمون

en: Quiz title or quiz description are not filled
FA_IR: عنوان آزمون یا توضیحات آزمون کامل پر نشده است

en: Edit quiz
FA_IR: ویرایش آزمون

en: Create quiz
FA_IR: ایجاد کردن آزمون

en: Quiz deleted
FA_IR: حذف امتحان

en: Not categorized
FA_IR: دسته بندی نشده

en: Categories
FA_IR: دسته بندی ها

en: No category
FA_IR: بدون دسته بندی

en: No name or e-mail entered.
FA_IR: هیچ نام کاربری یا پست الکترونیک وارد نشده است.

en: You signed up successfully.
FA_IR: ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.

en: An error has occurred.
FA_IR: یک خطایی رخ داده است

en: You can not enter again.
FA_IR: شما نمی توانید دوباره وارد کنید.

en: Your name can not exceed 15 characters.
FA_IR: شما نمی توانید بیش از 15 حرف تایپ کنید

en: You entered wrong captcha code.
FA_IR: کد تصویر امنیتی را وارد کنید.

en: File was not uploaded
FA_IR: فایل آپلود نشده است

en: File have wrong format
FA_IR: فرمت فایل اشتباه است

en: XML could not be loaded.
FA_IR: فایل XML نمی تواند بارگذاری می شود.

en: Wp-Pro-Quiz: One user completed a quiz
FA_IR: آزمون ساز: یک کاربر مسابقه را به اتمام رساند

en: The user completed a quiz.
FA_IR:  کاربر عزیز مسابقه به پایان رسید

en: The user completed a quiz with 100 percent.
FA_IR: کاربر عزیز مسابقه با 100 درصد است.

en: A powerful and beautiful quiz plugin for WordPress.
FA_IR: پلاگین آزمون ساز قدرتمند و بسیار زیبا برای وردپرس

en: WP-Pro-Quiz
FA_IR: آزمون ساز

en: Leaderboard
FA_IR: قهرمانی

en: back to overview
FA_IR: بازگشت به نمای کلی

en: Filter
FA_IR: فیلتر کردن

en: Sort by:
FA_IR: ب سازی بر اساس:

en: best user
FA_IR: بهترین کاربر

en: newest entry
FA_IR: جدیدترین ورودی

en: oldest entry
FA_IR: قدیمی ترین ورودی

en: How many entries should be shown on one page:
FA_IR: چگونه همه نوشته ها در یک صفحه نشان داده شود:

en: Type
FA_IR: نوع

en: UR = unregistered user, R = registered user
FA_IR: UR = کاربر ثبت نام نشده, R = کاربر ثبت نام شده

en: User
FA_IR: کاربر

en: E-Mail
FA_IR: ایمیل

en: Entered on
FA_IR: وارد شده در

en: Points
FA_IR: امتیاز

en: Results
FA_IR: نتیجه

en: Edit
FA_IR: ویرایش

en: Delete
FA_IR: حذف

en: save
FA_IR: ذخیره کردن

en: cancel
FA_IR: لغو کردن

en: Action
FA_IR: اعمال کردن

en: Apply
FA_IR: اعمال کردن

en: Delete all entries
FA_IR: حذف تمام ورودی ها

en: Quiz-summary
FA_IR: خلاصه آزمون

en: Finish quiz
FA_IR: پایان آزمون

en: Name
FA_IR: نام

en: Captcha
FA_IR: کپچا

en: Send
FA_IR: ارسال

en: You have already completed the quiz before. Hence you can not start it again.
FA_IR: در حال حاضر آزمون به پایان رسیده است. شما نیز میتوانید دوباره شروع کنید.

en: You have to finish following quiz, to start this quiz:
FA_IR: شما برای به پایان رساندن آزمون، روی گزینه شروع آزمون باید کلیک کنید:

en: %s of %s questions completed
FA_IR: %s از  %s سوالات تکمیل شده است.

en: Questions
FA_IR: پرسش و پاسخ

en: Start quiz
FA_IR: شروع آزمون

en: Time limit
FA_IR: محدوده زمانی

en: Answered
FA_IR: پاسخ داد:

en: Review
FA_IR: مرور

en: Review question
FA_IR: مرور کردن سوال

en: %s of %s questions answered correctly
FA_IR: %s از %s به سوالات به درستی جواب داد

en: Your time: <span></span>
FA_IR:  وقت شما: <span></span>

en: Time has elapsed
FA_IR: زمان سپری شده است

en: You have reached %s of %s points, (%s)
FA_IR: امتیاز شما %s از %s است ,  (%s)

en: Average score
FA_IR: میانگین امتیاز

en: Your score
FA_IR: امتیاز شما

en: Restart quiz
FA_IR: راه اندازی مجددی آزمون

en: View questions
FA_IR: نمایش سوالات آزمون

en: Show leaderboard
FA_IR: نمایش رهبران

en: Question %s of %s
FA_IR: سوال  %s  از %s

en: Question
FA_IR: سوال

en: %d points
FA_IR: %d امتیاز

en: Sort elements
FA_IR: مرتب سازی عناصر

en: Correct
FA_IR: صحیح

en: Incorrect
FA_IR: غلط

en: Hint
FA_IR: اشاره

en: Skip question
FA_IR: نادیده گرفتن سوال

en: Back
FA_IR: مرحله قبل

en: Check
FA_IR: بررسی کردن

en: Next
FA_IR: مرحله بعد

en: maximum of %s points
FA_IR: بیشترین از %s امتیاز

en: Result
FA_IR: نتیجه

en: Table is loading
FA_IR: جدول در حال بارگذاری است

en: Global settings
FA_IR: تنظیمات کلی

en: E-Mail settings
FA_IR: تنظیمات ایمیل

en: Settings in case of problems
FA_IR: تنظیم در صورت بروز مشکل

en: Save
FA_IR: ذخیره کردن

en: Leaderboard time format
FA_IR: فرمت زمان پایان آزمون

en: Documentation on date and time formatting
FA_IR: مستندات قالب بندی تاریخ و ساعت

en: Statistic time format
FA_IR: فرمت زمان آمارگیر

en: Select example:
FA_IR: مثال را انتخاب کنید:

en: Time format:
FA_IR: فرمت زمان:

en: Category management
FA_IR: مدیریت دسته ها

en: Admin e-mail settings
FA_IR: تنظیم ایمیل مدیر

en: To:
FA_IR: به:

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
FA_IR: برای جداسازی آدرس ایمیل از کاما استفاده کنید، به عنوان مثال wp@test.com، test@test.com

en: From:
FA_IR: از:

en: Subject:
FA_IR: موضوع:

en: Activate
FA_IR: فعال کردن

en: Message body:
FA_IR: متن پیام:

en: Allowed variables
FA_IR: متغیرهای مجاز

en: User-ID
FA_IR: شماره کاربری

en: Username
FA_IR: نام کاربری

en: Quiz-Name
FA_IR: نام آزمون

en: Result in precent
FA_IR: نتیجه درصد

en: Reached points
FA_IR: امتیاز رسید

en: IP-address of the user
FA_IR: آدرس آی پی کاربر

en: Category-Overview
FA_IR: بازنگری دسته

en: User e-mail settings
FA_IR: تنظیمات ایمیل کاربر

en: to activate
FA_IR: فعال کردن

en: not to activate
FA_IR: فعال نیست

en: Please note
FA_IR: لطفا یادداشت کنید

en: Automatically add [raw] shortcode
FA_IR: اضافه کردن خودکار کد کوتاه [raw]

en: Generally all WpProQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
FA_IR: به طور کلی تمامی فایل های آزمون ساز جاوا اسکریپت در بالا و پایین صفحه و تنها زمانی که آنها واقعا مورد نیاز لود خواهد شد.

en: In very old Wordpress themes this can lead to problems.
FA_IR: در بسیاری از قالبهای قدیمی وردپرس می تواند بامشکل مواجه شود.

en: If you activate this option, all WpProQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، تمامی فایل های آزمون ساز، جاوا اسکریپت در زمان نمایش حتی اگر لازم نباشد لود می شود.

en: Touch Library
FA_IR: دسترسی به کتابخانه

en: Deactivate
FA_IR: غیرفعال کردن

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
FA_IR: در نسخه 0.13 یک کتابخانه لمسی جدید برای دستگاه های تلفن همراه اضافه شده است.

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
FA_IR: اگر شما هر گونه مشکل با کتابخانه لمسی دارد، لطفا آن را غیر فعال کنید.

en: jQuery support cors
FA_IR: پشتیبانی از jQuery, cors

en: Is required only in rare cases.
FA_IR: تنها در برخی موارد مورد نیاز است.

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
FA_IR: اگر شما دچار مشکل با آژاکس شدید،  لطفا آن را فعال کنید.

en: Import
FA_IR: درون ریزی

en: Error
FA_IR: خطا

en: Successfully
FA_IR: موفقیت

en: Import completed successfully
FA_IR: درون ریزی با موفقیت کامل به پایان رسید

en: Quiz name
FA_IR: نام آزمون

en: Start import
FA_IR: شروع درون ریزی

en: Title
FA_IR: عنوان

en: (optional)
FA_IR: (اختیاری)

en: The title is used for overview, it is not visible in quiz. If you leave the title field empty, a title will be generated.
FA_IR: عنوان برای مورد کلی استفاده میشودد، و در نمایش آزمون قابل رویت نیست. اگر شما عنوان را خالی بگذارید بصورت خودکار عنوانی تولید خواهد شد.

en: (required)
FA_IR: (لازم)

en: Points for this question (Standard is 1 point)
FA_IR: امتیاز برای این سوال (استاندارد 1 امتیاز)

en: Different points for each answer
FA_IR: امتیاز مختلف برای هر پاسخ

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، شما می توانید امتیاز مختلف برای هر جواب را وارد کنید.

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
FA_IR: نمایش امتیاز دریافت شده در پیام درست و نادرست؟

en: Category
FA_IR: دسته بندی

en: You can manage categories in global settings.
FA_IR: برای مدیریت دسته بندی از تنظیمات کلی استفاده کنید.

en: Create new category
FA_IR: ایجاد دسته جدید

en: Create
FA_IR: ایجاد کردن

en: Message with the correct / incorrect answer
FA_IR: پیام با پاسخ درست / نادرست.

en: Deactivated in quiz settings.
FA_IR: در تنظیمات آزمون غیرفعال می باشد

en: Message with the correct answer
FA_IR: پیام با پاسخ درست

en: Same text for correct- and incorrect-message?
FA_IR: متن مشابه برای پیام درست و نادرست؟

en: Message with the incorrect answer
FA_IR: پیام پاسخ نادرست

en: Here you can enter solution hint.
FA_IR: در این بخش می توانید راه حلی را ارائه دهید.

en: Activate hint for this question?
FA_IR: فعال کردن راه حل برای این سوال؟

en: Answer type
FA_IR: نوع پاسخ

en: Single choice
FA_IR: انتخاب کردن تک گزینه ای

en: Multiple choice
FA_IR: انتخاب کردن چند گزینه ای

en: "Free" choice
FA_IR: "رایگان " انتخاب

en: "Sorting" choice
FA_IR: "مرتب سازی" انتخاب

en: "Matrix Sorting" choice
FA_IR: "مرتب سازی ماتریکسی" انتخاب

en: Cloze
FA_IR: همراهی

en: Assessment
FA_IR: ارزیابی

en: Answers
FA_IR: پاسخ

en: Add new answer
FA_IR: اضافه کردن پاسخ جدید

en: Options
FA_IR: گزینه ها

en: Answer
FA_IR: پاسخ

en: Allow HTML
FA_IR: HTML اجازه می دهد

en: Delete answer
FA_IR: حذف پاسخ

en: Add Media
FA_IR: افزودن رسانه

en: Move
FA_IR: جابجایی

en: Criterion
FA_IR: معیار

en: Examples:
FA_IR: مثال:

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
FA_IR: کمترین { [1] [2] [3] [4] [5] } بیشترین

en: Demo
FA_IR: آزمایشی

en: less true { [a] [b] [c] } more true
FA_IR: کمترین  { [a] [b] [c] }  بیشترین

en: Single choice options
FA_IR: انتخاب یک گزینه

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
FA_IR: غیرفعال کردن فرق درست و نادرست

en: disable correct and incorrent
FA_IR: غیر فعال کردن درست و نادرست

en: Explanation of points calculation
FA_IR: محاسبه امتیاز و توضیحات آن

en: "Different points for each answer" enabled
FA_IR:  فعال کردن"امتیاز متفاوت برای هر پاسخ"

en: "Different points - mode 2" disable
FA_IR:  غیر فعال کردن"امتیاز متفاوت حالت 2"

en: "Different points - mode 2" enabled
FA_IR: فعال کردن"امتیاز متفاوت حالت 2"

en: Questions sorted
FA_IR: طبقه بندی کردن سوالات

en: Total
FA_IR: کل

en: Add question
FA_IR: اضافه کردن سوال جدید

en: Save order
FA_IR: ذخیره سفارشی

en: Copy questions from another Quiz
FA_IR: کپی کردن سوالات از یک آزمون دیگر

en: Here you can copy questions from another quiz into this quiz. (Multiple selection enabled)
FA_IR: در اینجا شما می توانید سوالات از آزمون دیگر را به این آزمون کپی کنید. (انتخاب چندگانه فعال شده)

en: Copy questions
FA_IR: کپی کردن سوالات

en: Quiz title
FA_IR: عنوان آزمون

en: Hide quiz title
FA_IR: پنهان کردن عنوان آزمون

en: Hide title
FA_IR: پنهان کردن عنوان

en: The title serves as quiz heading.
FA_IR: عنوان آزمون غیر فعال می شود.

en: Hide "Restart quiz" button
FA_IR: مخفی کردن دکمه "راه اندازی مجدد آزمون "

en: Hide the "Restart quiz" button in the Frontend.
FA_IR: پنهان کردن دکمه  "راه اندازی مجدد مسابقه" .

en: Hide "View question" button
FA_IR: مخفی کردن دکمه "مشاهده سوالات"

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
FA_IR: مخفی کردن دکمه "نمایش سوال"

en: Display question randomly
FA_IR: نمایش سوال به صورت تصادفی

en: Display answers randomly
FA_IR: نمایش پاسخ به صورت تصادفی

en: Seconds
FA_IR: ثانیه

en: 0 = no limit
FA_IR: 0 = نامحدود

en: Statistics
FA_IR: آمار

en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed quiz, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
FA_IR: آمار در مورد پاسخ پاسخ آزمونها می باشد. آمار بعد از اینکه آزمون به پایان رسید قابل رویت برای مدیر سایت از بخش مدیریت می باشد. (آمار داخلی)

en: Statistics IP-lock
FA_IR: قفل آمار آی پی

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
FA_IR: در عرض چند دقیقه ) توصیه میشود  1440 دقیقه = 1 روز)

en: Execute quiz only once
FA_IR: اجرای آزمون فقط یکبار

en: If you activate this option, the user can complete the quiz only once. Afterwards the quiz is blocked for this user.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، کاربر می تواند فقط یک بار آزمون را کامل کند.  پس از آن آزمون برای این کاربر مسدود خواهد شد.

en: This option applies to:
FA_IR: این گزینه شامل:

en: all users
FA_IR: همه کاربران

en: registered useres only
FA_IR: فقط کاربران ثبت نام شده

en: anonymous users only
FA_IR: تنها کاربران ناشناس

en: user identification by cookie
FA_IR: شناسایی کاربر توسط کوکی

en: Reset the user identification
FA_IR: تنظیم مجدد شناسایی کاربر

en: User identification has been reset.
FA_IR: تنظیم مجدد شناسایی کاربر فعال شد.

en: Resets user identification for all users.
FA_IR: تنظیم مجدد شناسایی کاربر برای همه کاربرها.

en: Show only specific number of questions
FA_IR: نمایش تعداد خاصی از سوالات

en: If you enable this option, maximum number of displayed questions will be X from X questions. (The output of questions is random)
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، حداکثر تعداد سوالات نمایش داده خواهد شد X from X سوال. (خروجی سوالات تصادفی است)

en: How many questions should be displayed simultaneously:
FA_IR: چگونه بسیاری از سوالات به طور همزمان نمایش داده شوند:

en: in percent
FA_IR: درصد

en: Prerequisites
FA_IR: پیش نیازها

en: In all selected quizzes statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
FA_IR: در تمام انتخاب آزمونها تابع آماری فعال باشد. اگر فعال نیست آن را به طور خودکار فعال  شود.

en: Quiz
FA_IR: آزمون

en: Prerequisites (This quiz have to be finished)
FA_IR: شرط لازم (این آزمون  به پایان رسید)

en: Question overview
FA_IR: مرور کل سوال

en: Admin e-mail notification
FA_IR: آگاه کردن مدیر از طریق ایمیل

en: for registered users only
FA_IR: فقط کاربران ثبت نام شده

en: for all users
FA_IR: برای همه کاربران

en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this quiz.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، بعد از اتمام آزمون کاربر به شما اطلاع داده می شود.

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
FA_IR: تنظیمات ایمیل را می توان از بخش تنظیمات کلی ویرایش کرد.

en: User e-mail notification
FA_IR: آگاه شدن کاربر از طریق ایمیل

en: If you enable this option, an email is sent with his quiz result to the user. (only registered users)
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، یک ایمیل با نتیجه آزمون به کاربر فرستاده می شود. (تنها مخصوص کاربران عضو شده)

en: Autostart
FA_IR: شروع خودکار

en: If you enable this option, the quiz will start automatically after the page is loaded.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، این مسابقه به طور خودکار شروع خواهد شد بعد از لود صفحه آزمون.

en: Quiz description
FA_IR: توضیحات آزمون

en: This text will be displayed before start of the quiz.
FA_IR: این متن قبل از شروع مسابقه، نمایش داده خواهد شد.

en: Results text
FA_IR: نتیجه متن

en: This text will be displayed at the end of the quiz (in results). (this text is optional)
FA_IR: این متن در پایان این آزمون در نتایج نمایش داده می شود. (این متن اختیاری است)

en: Activate graduation
FA_IR: فعال کردن فارغ التحصیلی

en: Hint:
FA_IR: نکته:

en: Maximal 15 levels
FA_IR: حداکثر 15 مرحله

en: from:
FA_IR: از:

en: percent
FA_IR: درصد

en: Delete graduation
FA_IR: حذف فارغ التحصیلی

en: Add graduation
FA_IR: اضافه کردن فارغ التحصیلی

en: Result-Options
FA_IR: نتیجه - گزینه

en: Show average points
FA_IR: نمایش متوسط امتیاز

en: Statistics-function must be enabled.
FA_IR: آمار عملکرد باید فعال باشد.

en: Show category score
FA_IR: نمایش نمره دسته

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، نتایج هر بخش در صفحه نتایج نمایش داده می شود.

en: Hide correct questions - display
FA_IR: پنهان کردن سوالات درست - نمایش

en: If you select this option, no longer the number of correctly answered questions are displayed on the results page.
FA_IR: اگر شما این گزینه را انتخاب کنید، تعدادی از سوالات به درستی پاسخ داده شده در صفحه نتایج نمایش داده می شود.

en: Hide quiz time - display
FA_IR: پنهان کردن زمان مسابقه - صفحه نمایش

en: If you enable this option, the time for finishing the quiz won't be displayed on the results page anymore.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، زمان به پایان رسیدن آزمون در صفحه نتایج نمایش داده خواهد شد.

en: Hide score - display
FA_IR: پنهان کردن نمره - نمایش

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، نمره نهایی در صفحه نتایج نمایش داده خواهد شد.

en: Question-Options
FA_IR: تنظیمات سوالات

en: Show points
FA_IR: نمایش امتیازات

en: Number answers
FA_IR: پاسخ شماره

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
FA_IR: اگر این گزینه فعال باشد، تمام پاسخ شماره فعال خواهد بود (تنها انتخاب تک و چندگانه)

en: Hide correct- and incorrect message
FA_IR: مخفی کردن پیام درست و نادرست

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، پیام درست یا نادرست نمایش داده نخواهد شد.

en: Correct and incorrect answer mark
FA_IR: علامت پاسخ درست و نادرست

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، پاسخ درست یا نادرست بصورت رنگی نمایش داده خواهد شد.

en: Force user to answer each question
FA_IR: قدرت کاربر برای پاسخ به هر سوال

en: If you enable this option, the user is forced to answer each question.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، کاربر مجبور به پاسخ دادن به هر سوال می شود.

en: If the option "Question overview" is activated, this notification will appear after end of the quiz, otherwise after each question.
FA_IR: اگر این گزینه فعال شود پس پایان هر آزمون سوالات آزمون ظاهر می شود.

en: Hide question position overview
FA_IR: مخفی کردن موقعیت سوالات

en: If you enable this option, the question position overview is hidden.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید،موقعیت نمایش و مرور سوالات مخفی می ماند.

en: Hide question numbering
FA_IR: مخفی کردن شماره سوال

en: If you enable this option, the question numbering is hidden.
FA_IR: اگر شما این گزینه را فعال کنید، شماره سوالات پنهان میشود.

en: insert automatically
FA_IR: وارد کردن بطور خودکار

en: display captcha
FA_IR: نمایش کپچا

en: Plugin has been detected.
FA_IR: پلاگین تشخیص داده شده است.

en: Plugin is not installed.
FA_IR: پلاگین نصب نشده است.

en: Sort list by
FA_IR: مرتب سازی بر اساس لیست

en: minute
FA_IR: دقیقه

en: Entries
FA_IR: نوشته

en: Automatically display leaderboard in quiz result
FA_IR: نمایش نتیجه آزمون بصورت خودکار در زمان پایان مسابقه

en: Where should leaderboard be displayed:
FA_IR: از کجا باید رهبران نمایش داده می شود:

en: don't display
FA_IR: قابل نمایش نمی باشد

en: in a button
FA_IR: در یک دکمه

en: Quiz-Mode
FA_IR: حالت آزمون

en: Normal
FA_IR: عادی

en: Normal + Back-Button
FA_IR: عادی + دکمه بازگشت

en: Check -> continue
FA_IR: بررسی کنید -> ادامه

en: Questions below each other
FA_IR: سوالات زیر همدیگر

en: Displays all questions sequentially, "right" or "false" will be displayed at the end of the quiz.
FA_IR: نمایش تمام سوالات بصورت پی در پی و نتیجه صحیح یا غلط بودن در پایان آزمون نمایش داده خواهد شد.

en: Allows to use the back button in a question.
FA_IR: اجازه می دهد کاربر با استفاده از دکمه بازگشت پاسخ انتخابی را تغییر دهد.

en: Shows "right or wrong" after each question.
FA_IR: صحیح یا غلط بودن را بعد از جواب دادن به هر سوال نمایش داده می شود.

en: If this option is activated, all answers are displayed below each other, i.e. all questions are on a single page.
FA_IR: اگر این گزینه فعال باشد، تمام پاسخ ها در زیر یکدیگر نمایش داده می شوند، یعنی تمام سوالات در یک صفحه خواهند بود.

en: Quiz overview
FA_IR: مرور کردن آزمون

en: In case of problems
FA_IR: در صورت بروز مشکل

en: Style Manager
FA_IR: سبک مدیریت

en: Support WP-Pro-Quiz
FA_IR: پشتیبان  WP-Pro-Quiz

en: ID
FA_IR: شماره

en: Shortcode
FA_IR: کد کوتاه

en: Shortcode-Leaderboard
FA_IR: کد کوتاه قهرمانی

en: Preview
FA_IR: نمایش

en: Add quiz
FA_IR: افزودن آزمون

en: Export
FA_IR: برون بری

en: Format:
FA_IR: نوع:

en: or
FA_IR: یا

en: Start export
FA_IR: آغاز برون بری

en: Maximal %d MiB
FA_IR: حداکثر %d MiB

en: Quiz: %s - Statistics
FA_IR: آزمون:  %s - آمار

en: Stats not enabled
FA_IR: آمار فعال نیست

en: Activate statistics
FA_IR: فعال کردن آمار

en: Users
FA_IR: کاربران

en: Overview
FA_IR: بازبینی

en: Please select user name:
FA_IR: لطفا نام کاربری را انتخاب کنید:

en: Select a test:
FA_IR: انتخاب یک آزمون:

en: Anonymous user
FA_IR: کاربر ناشناس

en: average
FA_IR: میانگین

en: Hints used
FA_IR: نکات مورد استفاده

en: Time
FA_IR: زمان

en: Points scored
FA_IR: حساب کردن امتیاز

en: Sub-Total:
FA_IR: زیر - کل:

en: Refresh
FA_IR: به روز رسانی

en: Reset statistics
FA_IR: تنظیم مجدد امار

en: Reset user statistics
FA_IR: تنظیم مجدد آمار کاربر

en: Reset entire statistic
FA_IR: تنظیم مجدد کل آمار

en: Show only users, who solved the quiz:
FA_IR: فقط نمایش کاربرانی، که مسابقه را حل کرده اند:

en: Front
FA_IR: جلو

en: Donate
FA_IR: کمک کردن

en: Translate WP-Pro-Quiz
FA_IR: ترجمه آزمون ساز

en: You need:
FA_IR: شما نیاز دارید:

en: Latest POT file
FA_IR: جدیدترین فایل POT

en: Open PoEdit
FA_IR: بازکردن  PoEdit

en: Choose wp-pro-quiz.pot
FA_IR: انتخاب wp-pro-quiz.pot

en: Translate
FA_IR: ترجمه

en: Finished
FA_IR: پایان
